Treść opublikowana przez MichałampAga
-
2009 International 8 Series Convention Austria 27-30.8.2009
no zabawa fajna i drogawa, a swoją droga słyszałem coś, że w lipcu 10-12 jest zlot w Holandii:) więc widzę, że w tym roku będzie sporo zlotów, na których pewnie będzie się duużo działo :mrgreen:
-
Jak to jest z tymi zoltymi tablicami-mozna jezdzic?
moja zonka jezdziła na przeterminowanych- czerwonych blachach, miała OC, ale nie był wpisany numer rejestracyjny i dowalili jej 500 zł mandat i chcieli na lawete ta się popłakała to ją ouścili, ale 500 zł musiała zapłacić- gdybym ja tam był rozmowa potoczyłaby się inaczej :mrgreen:
-
Reanimacja 850i
u mnie tez skrzynia pracowała w getribenotprogramm, okazało się ze to tylko sterownik i za naprawę dałem 450 zł i teraz juz wszystko jest ok, wiec nie załamuj się, to może być mała pierdółka :) pozdrawiam
-
Jakie i gdzie filtry oleju
Nie lepiej jakimś półsyntetykiem zalać, chyba że śmigał już na syntetyku wcześniej. jak kupiłem auto w grudni to było oleju ok, nie wiem jaki tam był potem już zaczynało mi brakować, a akurat byłem w Niemczech na stacji babka katalogowo wyszukała jaki jest do mojej ósemki i taki dała, nie zważył się z poprzednim, więc jest ok. Kincek, a jaki Ty byś polecił, albo jaki Ty lejesz do swojej??
-
Jakie i gdzie filtry oleju
ja też chyba będę na dniach wymieniał olej mi polecili pełny syntetyk 0W-40 jak się nie mylę. 5 litrów za 288 zł :shock:
-
Amorki i spręzyny
kupiłem w końcu te amorki, w Łodzi na wróbleskiego, oba na przód wyszły mnie około 1500 zl, w weekend majowy je wymieniałem, jeździ się o niebo lepiej :D a teraz zamówiłem na tył, mają przyjść w czwartek-piątek, cana za oba około 1200 zl- bilsteiny oczywiście :)
-
fotki z ostatniego spotkania 4.04.2009
"OSAMOTNIONY"?? no to wsiadaj w auto i przyjeżdzaj:) :mrgreen:
-
Off Topic
Marcin, Twoje foty też sa świetne, brakuje tylko jednego.... małej niebieskiem szmatki BMW :D
-
fotki z ostatniego spotkania 4.04.2009
na prośbę Marcina, któremu ostatnio brakuje czasu:) wrzucam kilka fotek z naszego spotkania w okolicach Sochaczewa :) 4. kwietnia 2009 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i43.tinypic.com/23r9468.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i44.tinypic.com/fnqoon.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i40.tinypic.com/2extttw.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i41.tinypic.com/2niwmiw.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i41.tinypic.com/2n9gbpw.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i44.tinypic.com/1zgaxl5.jpg %5B640%3A393%5Dhttp%3A//i41.tinypic.com/5zgqhf.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i43.tinypic.com/w1cufk.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i42.tinypic.com/2ztalqe.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i42.tinypic.com/z98h5.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i43.tinypic.com/2w3nd36.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i43.tinypic.com/xdinnd.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i43.tinypic.com/52iek7.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i42.tinypic.com/zxsiah.jpg http://i40.tinypic.com/2u70n5j.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i44.tinypic.com/6xtdtv.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i44.tinypic.com/dws369.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i44.tinypic.com/r0705l.jpg %5B640%3A476%5Dhttp%3A//i43.tinypic.com/282i5y0.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i43.tinypic.com/f2iwes.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i44.tinypic.com/fnqoon.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i44.tinypic.com/14mdiq1.jpg :mrgreen: :D pozdrawiamy
-
Ósemka cabrio?? Dlaczego nie :)
jako wygląd może być, ale osobiście nie kupiłbym takiej
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
my znamy auto kuchla tylko z fotek i opwiadań innych na forum:) osobiście jak byłem w Poznaniu chciałem się z nim spotkać, niestety był ciągle poza zasięgiem:( ale pewnie jeszcze nie raz nadarzy się okazja:)
-
Fotoradary - zdjęcia od tyłu.
MichałampAga odpowiedział(a) na zaworas temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdymojej zonie tez się to zdarzyło w Białym Borze, jechała polówką 1,3 :duh: 80 na 50 :)
-
Ankieta, czym kto jeździ
benzyna i w życiu bym nie dodał LPG
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
eeee moja przy zakupie pod koniec grudnia miała 300 tyś :) a teraz ma już 315 :D
-
Wyjazd do Niemiec - co ze soba??
MichałampAga odpowiedział(a) na DemogorgonPL temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdychłopaki, bez paniki:) my jeździmy ciągle do niemiec, możesz mieć apteczkę, ale jak nie będziesz miał, to też Cię nie zastrzelą, co najwyzej zapłacisz 5 euro. ja ostatnio wiozłem kij od bejsbola, to się nie przyczepili, tylko na czas kontroli mi go zabrali :D
-
Off Topic
Ja w pełni świadomie przejechałbym tego polityka, który to wymyslił, bez żadnego wahania i bez żartów!! :twisted: najśmieszniejsze jest to, że te niby ekonomiczne samochodziki spalają też ponad 8 litrów na 100. małe gówniane konkurencyjne auto smarta- toyota spala 8 litrów. niech debile wezmą się, żeby ludziom żyło się lepiej, a nie wymyślają idiotyczne przepisy.
-
Off Topic
:mrgreen: czyli wszystkie oprócz wiśniowej :D
-
Off Topic
Rosa, ale to tylko kolor :) zawsze można przemalować na swoj ulubiony:) a jaki kolorek by Ci odpowiadał??
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
oj, chyba każda ósemka ma dobrą, a czasem długą historię :) ale faktem jest, że kazdy z nas wkłada serce w to auto
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
czy koniecznie chcesz kupić egzemplarz znajdujący się w Polsce??
-
Off Topic
%5B640%3A480%5Dhttp%3A//i41.tinypic.com/iw0nro.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i42.tinypic.com/1fy5o1.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i40.tinypic.com/eurek2.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//i39.tinypic.com/14v795w.jpg
-
Off Topic
w Niemczech w miejscowośCI Luenen stoi 850 wiśniowa za 5 tys. euro. nie wiem jak chodzi, ale kilka fotek z zewnątrz mam:)
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
a te "siateczki" na wydechach to chyba od tankowania zbyt gęstego gazu :mrgreen: :roll2:
-
Amorki i spręzyny
gdzie kupić te bilsteiny?? czy tylko w serwisie?
-
Reanimacja 850i
a na koncu pokaż fotki PRZED i PO remoncie :)