Mam pytanie odnośnie skrzyni autoamtycznej 5HP18 w 325 '91. Otóż przy zmianie z 2 na 3 bieg efekt jest taki jakby w manualu przeciagnąć auto na sprzegle i następuje szarpniecie...tym wieksze im mocniej przyspieszam natomiast gdy skrzynia redukuje biegi potrafi sie załączyć tryb awaryjny. Dodam ze olej był niedawno wymieniony. Moje pytanie dotyczy przyczyny takiego zachowania i ewentualnego kosztu naprawy.