Skocz do zawartości

konradbmka

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konradbmka

  1. konradbmka odpowiedział(a) na syjam23 temat w E46
    ale w ogóle o czym my tutaj dyskutujemy przecież każdy z nas ma bmw i wie co to marka i jakość a na dodatek w tym przypadku trzeba potrafić sobie wyliczyć czy lepiej zapłacić 500 zł i jeździć przez 100tyś km czy 200zł i jeździć przez 50 tyś km a za wymianę przykładowo płacić drugie 200 plus strata czasu ;P pzdr :norty:
  2. wszystkim co mówili że nie wejdzie przyznaję rację :) nie ma bata w nadkole sie mieści ale auto może stać tylko na lewarku bo nawet nie da sie przykręcić a jak sie przykręci i opuści z lewarka to koło będzie stało na zasadzie że opona będzie zapierała o nadkole i nawet sprężyna nie ugnie sie tyle co normalnie :P niestety zdjęcia robione po 2dniowym okresie nieużytkowania bryki i tarcze pordzewiały :roll: http://img186.imageshack.us/img186/669/19179137tb3.jpg http://img185.imageshack.us/img185/2514/38560640dn6.jpg http://img513.imageshack.us/img513/8789/82167258xs1.jpg %5B500%3A480%5Dhttp%3A//img185.imageshack.us/img185/2403/64027925dt6.jpg a więc felgi są na sprzedaż oponki 3 mają po ok 3mm a jedna 7 mm (chyba komuś pękła i dokupił nową) :P pozdrawiam :norty:
  3. konradbmka odpowiedział(a) na xman17 temat w E36
    z tego co ja sie orientowałem to podejdzie bo podłokietnik od sedana pasuje do compacta ale mniejsza z tym :P jak kupujesz zestaw ten stojący od noki to wszystko jest bo przecież nokia sprzedaje zestawy do aut które fabrycznie nie mają tego zestawu czyli auto nie musi mieć żadnego modułu kabli podprowadzonych etc a poza tym wydaje mi się że to sie podłącza tylko do radia ale nie jestem pewien ;)
  4. heheheh a ja chciałem jechac z tym do serwisu ,bo myślałem ,że mam coś ze światłami popsute :mrgreen: :oops: to sie nazywa "follow me home" i jest nawet w pandzie więc nie jest jakiś nadzwyczajne osiągnięcie bmw bo to chyba jest w każdym aucie :P pzdr:norty
  5. konradbmka odpowiedział(a) na xman17 temat w E36
    hey ja mam ori zestaw od bmw a bynajmniej tak mi sie wydaję bo spotkałem się jak do tej pory z dwoma rodzajami takim jak mam ja i taki co telefon jest w pozycji stojącej :P kierownice mam zwykłą więc raczej nie ma nic do tego ;) %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img527.imageshack.us/img527/6162/spa52091zb6.jpg jak zależy ci to jak kupisz bete bez tego to z chęcią ci sprzedam bo mi to nie potrzebne i wolał bym zamiast tego zestawu podłokietnik :P a tak w ogóle orientuje sie ktoś ile mogę za to sobie życzyć jak bym chciał sprzedawać ? pzdr :norty:
  6. moja bmka nie wiem czy bierze bo zrobiłem nią na razie 2 tyś km od wymiany ale passat b6 bierze normalnie olej i to dość sporo bo tam są pompowtryskiwacze czy inne coś co bierze olej jak potrzebuje pozdro :norty:
  7. u mnie też tylko mignie więc chyba normalka pzdr :)
  8. konradbmka odpowiedział(a) na qasdf temat w E46
    a da sie dokręcić ten drążek czy trzeba nowy i jeżeli dokręcić to jak z której strony etc bo u mnie też biegi wchodzą nieprecyzyjnie tzn jak powoli zmienię na postoju to bez oporu każdy wejdzie ale jak chcę to zrobić szybko to czuć że ciężko idzie a czasami nawet jak powoli będę celował dokładnie w bieg i tak nie chce wejść dopiero jak poruszam w inne biegi to dany wchodzi bez problemu i dodatkowo drążek od zmiany biegów ma taki luz że jak się jedzie to on sie trzęsie lekko i na postoju też można lekko poruszać nim na danym biegu w lewo prawo przód tył ale mówię jest to leciutko dzięki za pomoc :norty:
  9. z tego co pamiętam to trzeba wyjąć kierunek zaczepy góra dół one są 2 czy 3 i trochę w prawo trochę w lewo nic na siłę technika i wyjdzie :P gorzej będzie włożyć ale da radę :norty:
  10. boku po której stronie? pytam bo chciałbym odkręcić tę śrubę a nie inną domyślam sie że bez tunelu sie nie obejdzie bo trzeba pod auto sie wdrapać ;/
  11. a ja tak trochę z innej beczki gdzie jest w ogóle ta śruba łatwo sie do niej dostać i jak sie sprawdza ilość oleju jest bagnet jakiś :duh: dzięki za pomoc bo jestem zielony w tym temacie a biegi trochę ciężko chodzą ;/ pzdr :norty:
  12. konradbmka odpowiedział(a) na lwiechec temat w X5 (E53)
    DarekS ja nadal podtrzymuję swoją wersje bo wiem że tak jest. Niżej podaję ci linki do stron internetowych na których masz napisane coś więcej o oponach na osi http://www.frazpc.pl/b/183085 http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=5343
  13. jak jeden cal to 1 cal = 2,54 centymetra czyli 5,08 cm a 5 cm to mam spokojny zapas w nadkolu nie będę sie starał wcisnąć na siłę bo mówię jak nie na auto to na handel kupiłem założę wyjadę z garażu cyknę sobie kilka fotek i ściągnę jak będzie źle :P a dużo nie dałem więc i tak sie cieszę ;]
  14. no ale wysokość to nie jest aż tak dużo moja jest wysoka oponka na /55 16 cali a tamta jest wysoka na /55 i 18 cali czyli o 2 cale różnicy z resztą zobaczy sie obeznanie mam jak nie przypasują to mam na sprzedaż ładne fele od X% jak by ktoś chciał ;] pozdr :norty:
  15. konradbmka odpowiedział(a) na lwiechec temat w X5 (E53)
    moim zdaniem tak bo w przepisach jest tylko że muszą być takie same oponki na osi żeby np podczas hamowania jak byś miał dwie różne nie znosiło cie bo jedna opona lepszej marki lepiej by sie kleiła asfaltu a co do tego że przy stałym 4X4 nie wiem jak jest ale jeżeli jest zablokowane i idzie tyle samo mocy na przód i tył to po prostu przednie słabsze oponki będą mieszały lub tylne jak będziesz je miał słabsze chyba ze jest jakis układ rozdzielający moc w 4X4 pzdr :norty:
  16. dlaczego nie będzie skręcać przecież ta fela ma tylko 8,5 cala przy et 48 mały dystans i wejdą :P no ale to sie zobaczy a możesz mi powiedzieć jakie powinienem mieć fele i oponkę żeby nie stracić zbyt wiele na przyspieszeniu ? przy felach np 18 i 17 bo takie mnie interesują jaką oponkę powinienem mieć a tak nawiasem co ma do przyspieszenia to że dasz węższą oponkę tarcie będzie aż an tyle mniejsze żeby coś poczuć ? pzdr :norty:
  17. Witam chciałem sie zapytać jak myślicie o ile spadnie przyspieszenie tzn czy będzie to odczuwalna różnica czy raczej nie a felga jaką teraz mam to 16' 205/55 a zamierzam dać 18' 255/55 od bmw x5 to czy wejdą nie pytam bo sobie sprawdzę jak odbiorę felgę bo już ją kupiłem bo była tanio jak nie wejdzie przezimuje ją i na wiosnę sprzedam ale zależy mi wiedzieć jak będzie z przyspieszeniem bo fela zdaje mi sie sporo większa ;/ pozdrawiam :norty:
  18. nie wiem jak we wszystkich modelach 320d chodzi mi o 136km i 150km ale ja w moim e46 compact 150km mam łańcuch pzdr
  19. konradbmka odpowiedział(a) na konradbmka temat w E46
    z tym sobie poradziłem nic nie było złamane po prostu musiałem zastosować więcej techniki ;P ale nadal nie wiem jak zdjąć kanapę dokładnie siedzisko żeby móc schować środkowy pas ;/ pzdr :norty:
  20. konradbmka odpowiedział(a) na Upalacz temat w E46
    zależy tez ile jeździ bo jak jeździ 4 razy w miesiącu tzn do kościoła i z powrotem to benzyna lepsza ale jeżeli dziennie robi po kilkaset km po trasie to lepiej diesla ogólnie ciężko doradzić bo na to jakie auto kupić składa sie wiele czynników a ty jeszcze podałeś tak dwa różne silniki jak byś zapytał co lepiej 330d czy 320d to można łatwo powiedzieć zalety tego i tego i sobie byś zdecydował a ty pytasz czy lepsze będzie duży benzyniak czy mały diesel pzdr :norty:
  21. konradbmka opublikował(a) temat w E46
    Witam mam problem ponieważ jakimś przypadkiem przypadkowym wyjąłem z kanapy tę część i nie wiem jak ją włożyć żeby sie trzymała ;/ próbowałem na 100 sposobów i nic może ktoś wie jak tzn jakiś patent czy trzeba kombinować ? oraz chciałem sie zapytać jak zdjąć siedzisko tylne żeby schować środkowy pas bo też próbowałem i nic ;/ acha zdjęcie jest tylko podglądowe ja mam welur ale to chyba nie różnica ;P http://img261.imageshack.us/img261/393/kanapafd7.jpg pozdrawiam :norty:
  22. acha no to dzięki za info u mnie czyli docisk jest ok bo jednyka wchodzi ok i stuków nie słychać jedyne te ciężko pracujący pedał ale to już wiem ocb to będę działał ;) :norty:
  23. no to tak z ciekawości napisz jeszcze jakie były obiawy tego że pada docisk bo może u mnie to też jest i będę ci bardzo wdzięczny oraz czy mogę jeździć z tą usterką czy raczej nie i jakie mogę być konsekwencje jeżeli tego szybko nie naprawię czy w ogóle można tak śmigać i będę ci bardzo wdzięczny za pomoc ;) acha no i wymieniałeś sam bo jesteś taki zdolny czy może jesteś mechanikiem albo masz możliwości bo ja jak słyszę słowo skrzynia sprzęgło silnik to wydaje mi sie że to już wyższa mechanika i sam sobie nie dam z tym rady pozdrawiam :norty:
  24. właśnie popiskiwanie też u mnie występowało ;/ a to że wymieniałeś sprzęgło było związane z tym że pracował ciężko pedał czy sprzęgło wymieniałeś bo sie zużyło i przy okazji to zrobiłeś ? czy może obie rzeczy na raz ci sie popsuły ? ile płaciłeś za tę przyjemność ? chodzi mi o zdejmowanie skrzyni i nasmarowanie i oczyszczenie tego co pisałeś ;) :norty: EDIT: te łożysko widzę na allegro to drogie nie jest http://moto.allegro.pl/item466225119_lozysko_oporowe_bmw_e30_e36_e46_e34_e39_e32_e38.html tylko ile może kosztować zdjęcie skrzyni bo to raczej już trochę dłubania jest ;/
  25. sory za ot wiem że źle czynię ale chciałem sie zapytać o ten filtr kabinowy jak sie go wymienia gdzie sie znajduje ile kosztuje i czy dam radę sam wymienić jestem zielony dlatego proszę o zrozumienie nie zakładałem nowego tematu bo nie chce zaśmiecać a może tu mi ktoś odpowie ;P pozdrawiam :norty:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.