Witam kolege :D Mialem ten sam problem.wymienilem piszczący pasek na nowy i po 2 miesiacach znowu zaczal mi piszczec. Wjechalem na kanal i okazalo sie,ze jest krzywe kolo pasowe(wymiana). Obecnie problemu z paskiem nie ma :) Pozdro :cool2:
Witam. Pogrzebałem na forum,ale nie znalazłem podobnego tematu. Mój problem polega na tym,że jak załącze postojówki ,to świeci mi tylko lewa strona (przód i tył) ,natomiast prawa nie. W czym może byc problem, bo nie wiem jak za to sie zabrać za bardzo :?
Hej Mati :D Niestety cieple powietrze nigdy nie poleci na pasażerów... BMW wymyśliło,że ciepłe powietrze skierowane na ludzi powoduje brak koncentracji czy cuś takiego....powinienes mieć nawet niebieski pasek na panelu sterownia
11 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.