Witam wszystkich forumowiczów, Zamierzam kupić M6 w USA (oczywiście ze względów ekonomicznych) i w związku z tym mam pytanie: Czy ktoś z Was posiada informacje odnośnie różnic technicznych pomiędzy wersją europejską a amerykańską M6. Nie chodzi mi o różnice typu światła, nawigacja, radio, liczniki itp ... chociaż info u kogo mogę przestroić nawigację, radio czy zegary byłaby mile widziana :) Czy ktoś z Was użytkuje eMkę z USA i czy są problemy z serwisowaniem? Problemy ze sterownikami, łączeniem z komputerem itp? Będę wdzięczny z informacje. Pozdrawiam