Treść opublikowana przez dario31
-
[e39] lampy ksenon po lifcie
a wiesz ile moze kosztowac zaroweczka od ringa?ale nie tego z ksenonem bo mi padla:)
-
Jestem nowy. Witam na forum!
witam wszystkich, darek 33 lata z lublina:)pozdrawiam wszystkich ps. jest ktos moze z lublina kto by pomogl w paru sprawach odnosnie bmw?
-
525 d - wazne pytania
wlasnie slyszalem ze jakias tasma laczaca jakas kostke moze sie psuc wiec takie zjawisko moze wystapic ale nie jestem pewien dlatego tutaj sie pytam
-
525 d - wazne pytania
o jakim monitorze mowisz?bo mi chodzi o pomaranczowe przy licznikach tam gdzie jest przebieg itp, rozne opinie slyszalem ale chce sie upewnic
-
525 d - wazne pytania
witajcie mam kilka waznych pytan odnosnie 525d/2002 1.czy oryginalne szyby bmw maja rocznik napisany na nich 2.co oznacza ze czasem zapala sie kontrolka poduszki /zwara czy byl dzwon 3.czy przepalone piksele oznaczaja zawsze cofany licznik pozdrawiam
-
530d a ksenony
nie chce dublowac tematu w opiniach i tu ale dobra ta bmka????warto?/?rozmawialm z Panem, wydawal sie w porzadku sensownie odpowiadal na pytania, ale bmka nie ma ksenonow ale ma samopoziomujace ringi, da sie wstawic zarowki ksenonowe???jesli tak to jaki koszt???i jak wstawic spryskiwacze w zderzak???powiedzcie czy wyglada na fotkach w miare ok bo mam zamiar pojechac i ja obejrzec i ewentualnie kupic, http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6484172 pozdrawiam uzytkownikow ps a moze ta??? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6843458
-
bmw 330xd
nie chce palic gumy bo bym wybral benzynke:) mam duzy dylemat czy 5 czy 3 serie, moge wziac i 3 aby byla w dobrym stanie i miala navi oryginalne, bardziej zalezy mi na jezdzie po miescie, czy ta 3 ma tez skrzynie od opla???? wybralem kilka bmw ale nikt nie chce doradzic:( a szkoda
- bmw 330xd
-
xenon a poduszka powietrzna
moze zle sie wyrazilem, chodzilo mi ze pod lampa albo okolicach jest czujnik i ze jak lampa idzie to odrazu czujnik reaguje i strzela poducha
-
xenon a poduszka powietrzna
wlasnie nie znam sie wiec pytam bo znam historie tego auta i wiem ze byla walnieta tylko ze poszedl reflektor ktory zostal wymieniony na oryginalny ale kolega mowil ze jak mocniej dostanie w lampe to poducha strzela ps pomylilem sie prawy xenon(juz poprawilem), jezdzilem nia wszystko niby ok nie dymi nie puka nic nie stuka ale chcialem sie poradzic
-
xenon a poduszka powietrzna
witam mam na oku 530D wiem ze byla delikatnie walnieta przodem ze zbity zostal prawy xenon, czy to prawda ze tam jest czujnik od pp i w momencie zbicia lampy strzela poduszka???pozdrawiam
-
Średni profil społeczny użytkownika marki BMW
wiek : 31 lat zamieszkanie : lublin zawód : mgr inz i MBA stan cywilny : wolny dzieci : brak zarobki : daje rade:) szkoły : sporo ich bylo:) hobby : koszykowka,kompy(freebsd),motoryzacja itp:)
-
Jestem nowy. Witam na forum!
witam wszystkich mam na imie darek i jestem z lublina, pilnie szukam bmw530d najlepiej 2002-2003 pozdrawiam