Treść opublikowana przez ufok_king
- szpera??
- szpera??
-
[EXX] Naprawa opornicy dmuchawy /jeża/
dziś wymontowałem jeża był tak jak piszecie po stronie kierowcy :clap: zajeło mi to ok 5 min sciagłem lak metoda do wrzadku fajnie nabrał temparatury czsaowo ok 30 min dzieki za pomysł :clap: bede lutował wieczorem napisze jutro czy zadzialalo jak tak to bede 200zl do przodu minus 3 dla orłów :cool2:
-
[EXX] Naprawa opornicy dmuchawy /jeża/
tak tylko zgodnie z tym tematem http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=43273&highlight=je%BF to wymina dotyczyla jeża i byl od strony pasazera w tym temaci czytami jest opis ze jest od strony kierowcy ja juz nie wiem gdzie mam szukac
-
[EXX] Naprawa opornicy dmuchawy /jeża/
Witam rewelacyjny opis :dance: tylko tak czytam na forum i bede wdzięczy za pomoc ja mam 325 td z '94r climatronik taki objaw ze dmuchawa sama daje sobie obroty jakie chce i kiedy chce nie istotne jest czy sie da na max czy min i tak daje sobie sama a z reguły daje sama zawsze max czy to jest "jeż" uszkodzony? i czy prze lutowanie jak na zdjęciu zniweluje ten problem czytałem i rozmawiałem na forum ale pierwszy raz widzę żeby jeża regenerować dlatego czy moj objaw jest tez od jeża ? jak ktos mial podobny problem i ta procedura powyżej pomogła proszę o odpowiec a pozatym wszystko dziala tylko te obroty od dmuchawy daja popalic czekam na odp bede wdzieczny :cool2:
-
pomoc kod do radia
no i znowu 90zl w kieszeni kod 0352 :cool2: :dance:
-
pomoc kod do radia
Witam mam wielka prosbe prosze o kod do radia nr to BP 3836R3905409 blaupunkt wielkie dzieki :lol:
-
Problem z klimatronikiem
jak sie za to wezme to sie postaram a dajcie mi namiary z kad wziasc nowego jeza
-
Problem z klimatronikiem
wielkie dzieki za pomoc teraz juz wiem za co sie zabrac :cool2: :clap:
-
Problem z klimatronikiem
4). Sterownik odpowiada za sterowania klapami nawiewu, odczyt czujników temp, sterownia zaworami wodnymi, i wystawieniem sygnału PWM (o ile dobrze pamiętam) dla REGULATORA OBROTóW wentylatora, który w klimatroniku nie jest żadnym rezystorem. proszę mi powiedzieć w związku z tym czy to ten opornik jest u mnie odpowiedzalny za świrowanie obrotami dmuchawy ze sam sobie daje jak chce 5) Problem kolegi po naprawie sterownika i obrotów -> Wymienić regulator obrotów, na forum było dziesiątki razy jak go znaleźć i gdzie kupić. czy może to jest ten sterownik czyli "jeż" jak wyczytałem na forum bo ja już głupne i nie wiem czy za łopatę sie nie wziąć a betke sprzedać :cry2:
-
320Ci Problem z dmuchawa.
panowie ja mam pytanko czy takiego samego jeża znajdę w mojej 325 td z '94 bo mam strasznie denerwujący problem z tym nawiewem chce dodać ze mam climatronika i nawiew działa jak chce i kiedy chce niekiedy można regulować obroty ale w większości sam sobie daje jakie chce i kiedy chce poza tym wszystko działa i też nie wiem czy to jest kwestia tego opornika http://www.macadamizer.com/bmwfix.html czy tego jeża bardzo proszę o pomoc bo mnie szlak trafi przy tej dmuchawie i jeśli to jest jez to czy tez go za schowkiem znajdę buda e 36
-
Problem z klimatronikiem
temat niby stary ale problem ten sam niewiem czy kos by mi powiedzial jak go rozwiazac poniewaz nikt nie napisal co wyminic lub gdzie lezy problem jesli chodzi o obroty dmuchawy ja mam ten problem nie reaguje na ustawienia obrotow sam sobie daje jakie chce i kiedy chce bradzo prosze o pomoc bo to jest bardzo denerwujace :mad2:
-
gdzie moze byc filtr przeciw pyłkowy??oprocz za schowkiem
ciekawe ze ten climatronik jest od 1996 bo ja mam 325 td '94 i mam identyczny
-
jak zdjac korbke do opuszcznia szyb?
witam panowie moze i to banalne pytanie szukalem na forum prubowalem zdjac a nie chce uszkodzic pewnie jest jakis sposob jesli tak to bede bardzo wdzieczny za pomoc :oops:
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam bardzo serdecznie moje mazenie sie spelnilo i mam beemwuszke :lol: 316i to jeszcze nie sciagacz ale lepiej sie uczyc od mniejeszej mysle ze sie tu czegos naucze i moze w czyms pomoge witam wszystkich