W automacie chodzi właśnie o skrzynię biegów to ona ogranicza prędkość do 240! Mam teraz 540iMT i odcina przy licznikowym 260 a na gps 255 ale obrotów zostaje jeszcze z 1000 do odcięcia! Też chciałbym zdjąć ograniczenie ale nie wiem gdzie?!
To może być tylko łożysko oporowe a nie sprzęgło! Jak się nie ślizga i biegi wchodzą dobrze a tylko łomocze to nic groźnego! Ale skrzynię trzeba wywalać :evil: ! Pzdr!
dokładnie tak! Musi być już olej w skrzyni przy uruchamianiu żeby nie zatrzeć pompy! Czyli jak wymiana całego oleju z filtrem to nalewasz do przelania odpalasz silnik i dolewsz do przelania zakręcasz gotowe jak dolewasz to odpalasz silnik dolewasz do przelania gotowe Pzdr!
12 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.