Nie,jezdzilem troche na gazie i nic sie nie dzialo,to stalo sie jak mi padl aku.na gazie chodzi ok,tylko na bezynie jak rano odpale to dziwnie gada,ale to tak jak by sie to dzialo na ssaniu,po 20 sekundach juz jest ok.Chyba musze jechac na komputer
Czesc mam problem z bmw 735i.Zalozylem instalacje gazowa i jakis czas temu padl mi aku,teraz podczas pierwszego odpalenia motor dziwnie pracuje przez jakies 20sekund nie moze wkrecic sie na obroty,po tem w miare jest ok>Co to moze byc
Czesc po odlaczeniu aku w BMW 735i pali mi sie teraz kontrolka od DSC i nie moge jej teraz wylaczyc,co to moze byc i jak to naprawic.[/b]
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.