Skocz do zawartości

adrjab

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Poprosze o link do inpy bo moja wariuje i nie moge sciagnac porzadnej wersji
  2. U mnie pomoglo przekodowanie pustym plikiem .MAN
  3. adrjab odpowiedział(a) na adrjab temat w E46
    Nowy zaworek rozwiazal sprawe. Autko smiga jak ta lala. Dzieki
  4. adrjab odpowiedział(a) na adrjab temat w E46
    Mam separator zalozony. Dzieki TC za pomoc Kupilem uzywany zawor cisnieniowy i teraz auto przyspiesza plynnie ale nie ma takiej mocy jak wczesniej. Jednak kupuje owke sztuke po niedzieli. A tez uzywany zaloze do EGR bo tez siedzi. Podmieilem moje i zadnej roznicy nie bylo.
  5. adrjab odpowiedział(a) na adrjab temat w E46
    Jeszcze jedna rzecz. Jak zdjalem ten waz co idzie od przeplywki do turbo to widoczne zabrudzenia turbo olejem :? Czy mam to wyczyscic i jak? Jakis spray? No i co to za bledy?
  6. adrjab odpowiedział(a) na adrjab temat w E46
    Dzisiaj nagralem. Co dziwne te dwa bledy dzisiaj wystapily po raz pierwszy. Dodam ze zamowilem juz nowe wezyki podcisnienia silikonowe. Zamienilem elektrozawor od turbo z EGR i nic.
  7. Jak dla mnie to wtryski Ci leja
  8. adrjab opublikował(a) temat w E46
    Witam. Duzo szukalem i nic nie znalazlem. Moze Wy bedziecie w stanie mi pomoc? Problem moj polega na tym ze autko raz jezdzi a raz nie :cry: tzn jedzie normalnie i nagle traci moc. dzieje sie to tylko przy przyspieszaniu. Jade np 80km/h wciskam pedal gazu i nic. auto nie przyspiesza obroty pomalutku rosna, ekonomizer spada. zieje sie tak nie zaleznie od predkosci. Dodam ze byla robiona adaptacja przeplywomierza (tak powiedzieli w serwisie, tzn tam gdzie kupilem bo mam na gwarancji). Turbo ladnie gwizdze. Zaworki egr i turbo wyczyszczone. Nawet je zamienilem zeby byc pewnym. Zamowilem nowe przewody podcisnienia ale dopiero je dostane po Swietach. Gdzie jeszcze szukac? Kolega mechanik powiedzial ze w audi i vw to jakis czujnik pada od turbo ale nie wie jak w BMW bo nigdy nie mial stycznosci z tymi dieslami. Piszcie co i gdzie zajrzec. Sprawdze kzda ewentualnosc.
  9. adrjab odpowiedział(a) na wyho temat w E46
    No jednak faktycznie to poduszki pod silnikiem. Zakupilem Lemforder za 140 pln/szt. Teraz tylko wymienic musze.
  10. Ja zaplacilem.wczoraj za lemfordery 140.pln za sztuke. Tylko jeszcze wymienic musze ale to u mechanika. Chcialem sam ale nie mampodniesc czym silnika. Pozdrawiam.
  11. adrjab odpowiedział(a) na wyho temat w E46
    Dzieki za szybkaodpowiedz. Pozdro
  12. adrjab odpowiedział(a) na wyho temat w E46
    Witam. Panowie dzisiaj zaczelo cos mi stukac tak jak zuzyte wahacze ale bylem na diagnostyce i to nie to. Zreszta mam nowa oryginalna zawieche. Zauwazylem jednak nierowne zuzycie paska na kole (pasek nr 4pk895). Czy ma to cos wspolnego z kolem pasowym? Chodzi mi o te wibracje. Zdazaja sie one dosc czesto, nawet na postoju! Pomozcie. Poduszki wszystkie ok i na silniku i na skrzyni.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.