-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Poprosze o link do inpy bo moja wariuje i nie moge sciagnac porzadnej wersji
-
bmw e60 nie świecą brewki
U mnie pomoglo przekodowanie pustym plikiem .MAN
-
320d Brak mocy
Nowy zaworek rozwiazal sprawe. Autko smiga jak ta lala. Dzieki
-
320d Brak mocy
Mam separator zalozony. Dzieki TC za pomoc Kupilem uzywany zawor cisnieniowy i teraz auto przyspiesza plynnie ale nie ma takiej mocy jak wczesniej. Jednak kupuje owke sztuke po niedzieli. A tez uzywany zaloze do EGR bo tez siedzi. Podmieilem moje i zadnej roznicy nie bylo.
-
320d Brak mocy
Jeszcze jedna rzecz. Jak zdjalem ten waz co idzie od przeplywki do turbo to widoczne zabrudzenia turbo olejem :? Czy mam to wyczyscic i jak? Jakis spray? No i co to za bledy?
-
320d Brak mocy
Dzisiaj nagralem. Co dziwne te dwa bledy dzisiaj wystapily po raz pierwszy. Dodam ze zamowilem juz nowe wezyki podcisnienia silikonowe. Zamienilem elektrozawor od turbo z EGR i nic.
-
320d Kopcenie podczas przyśpieszania
Jak dla mnie to wtryski Ci leja
-
320d Brak mocy
Witam. Duzo szukalem i nic nie znalazlem. Moze Wy bedziecie w stanie mi pomoc? Problem moj polega na tym ze autko raz jezdzi a raz nie :cry: tzn jedzie normalnie i nagle traci moc. dzieje sie to tylko przy przyspieszaniu. Jade np 80km/h wciskam pedal gazu i nic. auto nie przyspiesza obroty pomalutku rosna, ekonomizer spada. zieje sie tak nie zaleznie od predkosci. Dodam ze byla robiona adaptacja przeplywomierza (tak powiedzieli w serwisie, tzn tam gdzie kupilem bo mam na gwarancji). Turbo ladnie gwizdze. Zaworki egr i turbo wyczyszczone. Nawet je zamienilem zeby byc pewnym. Zamowilem nowe przewody podcisnienia ale dopiero je dostane po Swietach. Gdzie jeszcze szukac? Kolega mechanik powiedzial ze w audi i vw to jakis czujnik pada od turbo ale nie wie jak w BMW bo nigdy nie mial stycznosci z tymi dieslami. Piszcie co i gdzie zajrzec. Sprawdze kzda ewentualnosc.
-
320d Wymiana koła pasowego.
No jednak faktycznie to poduszki pod silnikiem. Zakupilem Lemforder za 140 pln/szt. Teraz tylko wymienic musze.
-
[E46] Wymiana poduszek silnika DIY
Ja zaplacilem.wczoraj za lemfordery 140.pln za sztuke. Tylko jeszcze wymienic musze ale to u mechanika. Chcialem sam ale nie mampodniesc czym silnika. Pozdrawiam.
-
320d Wymiana koła pasowego.
Dzieki za szybkaodpowiedz. Pozdro
-
320d Wymiana koła pasowego.
Witam. Panowie dzisiaj zaczelo cos mi stukac tak jak zuzyte wahacze ale bylem na diagnostyce i to nie to. Zreszta mam nowa oryginalna zawieche. Zauwazylem jednak nierowne zuzycie paska na kole (pasek nr 4pk895). Czy ma to cos wspolnego z kolem pasowym? Chodzi mi o te wibracje. Zdazaja sie one dosc czesto, nawet na postoju! Pomozcie. Poduszki wszystkie ok i na silniku i na skrzyni.