Witam. Wiem ,wiem temat walkowany z milion razy, ale mam nadzieje ze ktos mi pomoze. Otóz moja bunia która powinna miec 150 kuników, ciagnie gorzej niz fury 100 konne(tak na oko). Spadek mocy jest wiec bardzo duzy. Na forum znlazlem m.in taki temat: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=29414 Czy to moze byc zrodlem moich klpotow? Dodam jeszcze ze mam gaz i na gazie faluja mi obroty(nie wazne czy cieply czy zimny), na benzynie jest ok. Moc jest slaba na calym zakresie obrotow. Co moze miec wplyw na tak dramatyczny spadek mocy? Co powinienem sprawdzic najpierw? Ps. da sie sprawdzic czy przeplywka ma odpowiednie wartosci jakims urzadzeniem?(nie komputerem)