Witam Jak w temacie nie mogę zlokalizować wtyczki podłączeniowe czujnika ABS-u w lewym tylnim kole ( wersja Touring Przeszukuje forum od tygodnia i nigdzie konkretnej odpowiedzi nie ma. Z góry dzięki za wszelką pomoc
Witam Miałem podobny obiaw w moim poprzednim aucie (ten sam rocznik i wersja) i okazało się że to jeden z zaworów wydechowych był przepalony. Jeśli to jest to, to czka Cię jeszcze szlif na głowicy. Pozdrawiam i powodzenia.
Witam Czy ktos ma pojecie jak jak sie dostac do napinacza pasow. ????? Moze jakis link do ksiazki zrob to sam E39 Pozdrawiam
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.