Czesc jestem pewna ze z gotowaniem poszlo by tobie lepiej niz mi w konstruowaniu GT1 , ale do rzeczy bo wrocilam na poziom Carsoft 6.5 mam problem z ABS/ASC (e39 model 2002 3.0 benzyna) pewnikiem mam abs sensor walniety i nie wiem ktory ,a carsoft nie pokazuje mi tez tego-tylko ,ze jest feler i te nr. do tego 112,66,6,32 kiedys z tego co pamietam to mi pokazywal dokladniej czyli co jest kaput.Powiedzcie mi prosze to jest moja wina ,programu czy fejsa... :jawdrop: bo dostaneszalu :mad2: :beksa: .Przepraszam z gory ze tu na tak powaznym forum z taka pierdola wyjezdzam....[/b]