Czesc. pisze bo mam to samo co Ty. Mi wywala plyn spod korka, objawy mam takie same, tez najpierw wywalilo mi waz, potem dolalem i wymienilem wisko i termostat ale w dalszym ciagu kipi woda spod korka. Odpowietrzalem jak sie nalezy na otwartym ogrzewaniu na maxia, nie wiem co jest grane zegar temperatury jest jak struna na polowie a woda kipi, moze wiesz juz jaka miales przyczyne? Daj znac. Pozdro i nara