Treść opublikowana przez Rembrant
-
jakie spreżyny obniżajace do e30??
no przed swapem pewnie wrzuce koni b8,chyba ze sie jeszcze zastanawiam nad jakims gwintem ale to juz jest kupa kasy, co powiecie o tym co jest na allegro za 1300 zł? myslicie ze to troche pojezdzi czy totalny szmelc?no i potrzebuje fajne fele wrzucic ale np borbet ale teraz ostatnio coraz mniej ich na rozstaw 4x100, co trzeba było by z e36 przełozyc zeby wszystko mozna było złozyc do kupy i zeby było 5x120?
-
jakie spreżyny obniżajace do e30??
wiem wiem ze z waga silnika ,ale juz za niedługo zawita tam silnik m50b25 albo m30b35 wiec nawet na sprezyny do 4 cylindrowych nie patrze a wsumie teraz tyle mi nie pojdzie w dół samochod z tym silnikiem czyli te amorki seryjne powiny troche wytrzymac bo pewnie gdzies pojdzie w dół przod o 40 a nie o 60 z tym silnikiem
-
jakie spreżyny obniżajace do e30??
o dziwo jak na 86 rok i silnik m10 mam 51 mm ;D pewnie juz ktos wczesniej przekłądał mc phersony;] ale to nic to dobrze, w takim układzie zostaje mi kupic te weiteck;] jeszcze czaje sie na felgi borbet A ale sa tylko na 5x120, mam takiego goscia co zrobi mi adaptery z pozadnej stali grubosci 23 mm jak myslicie opłąca sie takie cuda?
-
jakie spreżyny obniżajace do e30??
mam jeszcze taki problem ze nie wiem jak rozpoznacz czy mam cięka czy gruba lagi sprzodu? ktos wie moze ? a moze ktos zna grubos to sobie zmieze?
-
jakie spreżyny obniżajace do e30??
ale czemu karoseri bedzie lakier i szpachla odpadac?:D okk poszukam jakis miekich ale jak nie znajde to moze sie skusze na takie co wy na te http://www.moto.allegro.pl/item369107857_amortyzatory_sportowe_bmw_e30_1982_1991_tuning_mts.html ?? wsumie ja tu w okolicy najgroszych drug nie mam takze moze nie bdzie tak zle
-
jakie spreżyny obniżajace do e30??
ale co znaczy ze jak bym np załozył na seryjnych amorach -60 to bedzie wisiał na amorach czy na szybkich łukach albo jakis dziurach beda dobijac? bo moze bym z te dwa miesiace chociaz jakos przemeczył na tych seryjnych, bo b8 sa z tego co wiem kosztowna sprawa,a jakie np te amorki twarde ? i jakie do tego miekkie sprezyny maaad13 mozesz cos polecic?bo chciałem zeby było twardo i sportowo nie interesuje mnie konfort ale zas bez przesady zebym nie jezdził jak na betonowych kołach albo wozie drabniastym pozdrawiam
-
jakie spreżyny obniżajace??
tak wiem ze to sa do wersji 6 cylindrowej ale za miesiac moze dwa pojawi sie pod maska m50b25 wiec nawet nie zastanawiam sie nad wersjami dla 4 cylindrowych;] a w którym miejscu te do e36 sa inne bo z tego co ja widze to tylko sie troche góra róznia a tak to to samo,a myslisz ze da jakos rade od biedy spokojnie jezdzic na tych amorkach przy -60, czy bedzie samochod na amorkach wisiał? pozdrawiam
-
jakie spreżyny obniżajace do e30??
Witam koledzy potrzebuje rady , chce obnizyc swoje e30 dosc nisko zeby było agresywnie,i zeby było na german style, ale nie wiem o ile i narazie musiałbym to zrobic na jakis krutki czas z seryjnymi amorkami? chciał bym najlepiej sprezyny weitec chyba ze polecacie jakies inne konkretnie te mnie interesuja http://www.moto.allegro.pl/item371723937_springi_weitec_ultra_gt_60_40_do_bmw_e30_.html i zastanawiam sie jeszcze czy nie podeszły by springi z e36? np te http://www.moto.allegro.pl/item372457643_sprezyny_coupe_cabrio_sedan_weitec_bmw_e36_kpl.html ? jesli bym mogł prosic was o jakies zdjecia e30 np swoich obnizonych o 40 albo 60 no moze byc nawet o 70 pozdrawiam i zgóry dziekuje za wypowiedzi
-
jakie spreżyny obniżajace??
Witam koledzy potrzebuje rady , chce obnizyc swoje e30 dosc nisko zeby było agresywnie,i zeby było na german style, ale nie wiem o ile i narazie musiałbym to zrobic na jakis krutki czas z seryjnymi amorkami? chciał bym najlepiej sprezyny weitec chyba ze polecacie jakies inne konkretnie te mnie interesuja http://www.moto.allegro.pl/item371723937_springi_weitec_ultra_gt_60_40_do_bmw_e30_.html i zastanawiam sie jeszcze czy nie podeszły by springi z e36? np te http://www.moto.allegro.pl/item372457643_sprezyny_coupe_cabrio_sedan_weitec_bmw_e36_kpl.html ? jesli bym mogł prosic was o jakies zdjecia e30 np swoich obnizonych o 40 albo 60 no moze byc nawet o 70 pozdrawiam i zgóry dziekuje za wypowiedzi
-
lampy przednie z e34 lub e32 do e30
witam mam taki problem ,mam w swoim e30 lampy bez soczewek i potrzebuje wymienic na te z soczewkami, juz wypatrzyłem kilka na allegro ale zazwyczaj sa to do e34 i zastanawiam sie czy z e34 lub e32 beda pasowac do mojej e30, prosze o szybka pomoc zgóry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam bmw fanów :twisted: