Treść opublikowana przez Opos 137
-
Czy to normalne 260km na liczniku?!
Dzięki ponowie za rady :modlitwa:
-
Czy to normalne 260km na liczniku?!
A czy taka pompa paliwa jest droga jak to wychodzi cenowo ? Kolejny wydatek :mad2:
-
Czy to normalne 260km na liczniku?!
Na szczęście zgadza się jest to orginał ;-) ale obroty mnie martwią dlaczego tylko mi idzie do 5500 obrotów i koniec :?: Czy wam koledzy silnik 1.8 też na 2 biegu idzie tylko do 70km???
-
Czy to normalne 260km na liczniku?!
Z samego rana sprawdzę hmmmm czuję że wtopa :duh:
-
co o niej myslicie
To są orginalne Fele do Alpinki http://moto.allegro.pl/item347474922_bmw_e36_e46_oryginalne_felgi_alpina.html
-
Czy to normalne 260km na liczniku?!
A mam 260km i 7000 obrotów odcinkę mam przy 5500 obrotów ale kula strasznie mało 70km na 2 biegu :mad2: coś jest chyba nie tak :evil:
-
Czy to normalne 260km na liczniku?!
Witam was Koledzy mam małe pytanko jestem posiadaczem Bmw E36 318i M40 od jakiegoś miesiąca :) Mój Licznik kończy się na 260km a pytanie brzmi czy to jest normalka przy silniku 1.8??? Obroty mi ciągną do 5500 i dalej nic :duh: 70Km na godz na 2 biegu :| Może ktoś powiedzieć coś na ten Temat??? Czy to możliwe że to jest orginalny licznik czy ktoś przełożył z innej Bemki! Spotkałem kilka 318 i miały i 220km a jeszcze inne 240km a mój wyjątek 260km o co tu chodzi :mad2:
-
śmieszne pytanie ;-)
Dzięki chłopaki :!:
-
śmieszne pytanie ;-)
Dziękuje Flash za odpowiedz :cool2:
-
śmieszne pytanie ;-)
Po pierwsze kolego przeczytałem 70 pierwszych stron i nie znalazłem więc twoje spostrzeżenia zachowaj dla siebie a po drugie to jest forum więc próbuje się dowiedzieć :clap: a jeżeli ty szukasz tematu czytasz 256 ston ciekawe :cool2:
-
śmieszne pytanie ;-)
co to jest vanos??? bo nie mam pojęcia :mad2:
-
Kolumna kierownicza ;-(
Miał albo ma ktoś jeszcze taki przypadek???
-
Kolumna kierownicza ;-(
acha chciałem dodać że nie mam regulacji wysokości góra dół :?
-
Kolumna kierownicza ;-(
Witam szukałem dość długo takiego tematu na forum i nic nie znalazłem :( Mam mały problem a mianowicie mam luzy na kierownicy góra dół że przy ostrzejszym hamowaniu wszystko czuje na kierownicy :| Co to może być??? czy coś się stało z kolumną kierowniczą??? czy jeszcze coś innego a jestem posiadaczem e 36 od jakiegoś miesiąca :twisted: i w tych sprawach jestem laikiem :? Proszę o jakieś podpowiedzi
-
Linka sprzęgła czy coś innego?
Oczywiście pokazywało mi cały czas że brak płynu ale nie sądziłem że ma to coś związane ze sprzęgłem itp hehe muszę wskoczyć po płyn a czy będzie to trzeba jakoś odpowietrzać czy wystarczy po pompować pedałem sprzęgła??? Dzięki chłopaki
-
Linka sprzęgła czy coś innego?
zaraz sprawdzę
-
Linka sprzęgła czy coś innego?
Witam mam problem co się stało? Jadę sobie wczoraj z pracy wszystko elegancko staje na światłach chce ruszyć i nagle coś mi biegi nie wchodzą co zmiana biegu coraz gorzej pedał od sprzęgła miękki się zrobił ale odbija w górę! Dzisiaj już mi żaden bieg nie wchodzi co może być przyczyną? Posiadam E 36 318 z 92roku