Treść opublikowana przez Opos 137
-
Które alusy?
Zgadzam się z Tobą marcingwr :)
-
Które alusy?
Chyba koledze wic123 chodzi o te co ja na początku postu zaproponowałem :)
-
Które alusy?
Jak na razie nic nie odpisał ale myślę że 100zł są warte :twisted: Tylko znowu będzie trzeba oponki zakupić :evil: Jaki będzie koszt używek :?: i czy 17 nie będą obcierać o nadkola
-
Które alusy?
No to czekam na jakąś Fotkę :D a te Felgi co kolega marcingwr mi zaprezentował są boskie tylko szkoda że w tej 1 licytacji są po prostowaniu to automatycznie odpadają a ta 2 licytacja przypuszczam że Facet chce ładne kokosy napisałem do niego na gg jaka Cena go interesuje :?: zobaczymy co napisze :twisted: Może macie jeszcze jakieś fajne propozycje :D
-
Które alusy?
Też myślałem o 17 ale nic specjalnego nie znalazłem :( Twierdzicie koledzy że 17 będą lepsze hmmm
-
Które alusy?
Witam chce kupić sobie alusy 16 i mam dylemat czy duży rant http://moto.allegro.pl/item374290895_16_calowe_alu_z_rantem_5x120.html czy to przypadkiem przy sedanie będzie wyglądało śmiesznie? sam nie wiem a może te http://moto.allegro.pl/item375339406_alufelgi_5x120_bmw_e_36_e_46_model_magnesium.html co byście mi zaproponowali bo w sobotę chciałbym sobie któreś z tych 2 nabyć :D
-
Ile moge dostac za takie felgi do bmw e36???
Aha to nie miejsce na reklamę hehe :naughty:
-
Ile moge dostac za takie felgi do bmw e36???
Opony może nowe ale jakieś kilometry zrobiły więc dużo stracą na wartości czyli cały zestaw używany max 1500zł przy dobrym wietrze :wink:
- Czy jest róznica
-
Czy jest róznica
witam czy jest jakaś różnica w mocy między M40 a M43???Czy M43 jest bardziej dynamicznym silnikiem :?:
-
Prostowanie felg
Ja mam wszystkie 4 :duh: wulkanizator mi mówił że nie jest tak źle ale są krzywe :!: Słyszałem opinie że nie ma sensu prostować bo jak się wjedzie w większą dziurę to się z powrotem odkształcają
-
Prostowanie felg
Czy warto prostować felgi :?: mają delikatne bicie ale idzie wyczuć na kierownicy mam 15 i jaka jest cena prostowania 1 Felgi Pozdrawiam
-
Ucieka płyn Hamulcowy
Jaki jest tego koszt :?:
-
Ucieka płyn Hamulcowy
Witam ucieka mi płyn hamulcowy :( co tydzień muszę dolewać 0,5 litra prawdopodobnie ucieka mi gdzieś sprzęgłem bo jest hydrauliczne i za tym co idzie często mi zostaje w podłodze jak doleje to jest ok ale nie do końca jak za długo w korku postoję to się zapowietrza co tam mogło się stać :?: Miał już ktoś taki przypadek :?:
-
czy remontowac 1.8 M40 ??
A i zapomnialem co to moze jeszcze byc jak silnik pracuje i odkrece korek oleju to auto prawie zgasnie ale zachwile znow wraca do normy na odkreconym korku?? Normalka też tak mam
-
ceramizer, sciema, czy moze jednak warto? film...
Mój kolega ma 318 M40 użył środka Xeramic'a i po przejechaniu 1000 km bociek praktycznie ucichł.Ja na szczęście nie mam z tym problemu ale jak bym miał taką sytuacje nie zawahał bym się wlać
-
Tarcza/blacha osłonowa hamulców
Witam ja miałem to samo wyciąłem ją nożycami do blachy i jest ok nic nie widać :D
-
Felgi od E46
Będą pasować Pozdrawiam
-
Przebieg a trwałość silnika
200 tys to nawet nie połowa życia tego auta to nie polonez
-
Powyżej 130 śmiedzi w kabinie
Jak bym chciał jeździć wolniej kupił bym sobie malucha :twisted2:
-
koniec z pukaniem, trzeszczeniem itp...
prosze bardzo w e46 szczegolnie sedanach zludne jest trzeszczenie tylnej polki bo to nie polka a poduszki tylnych amortyzatorow fabrycznie na poduszkach jest papierowa uszczelka trzeba ja wyjeba... i przesmarowac poduchy czym tlustym a a takze trzeszcza mocowania oslony tylnych slupkow taki sam zabieg zdjac i przesmarowac 100% zadowolenia. Witam ja mam coś podobnego w E36 gdzie te poduszki dokładnie się znajdują :?: tylko nie piszcie że na fotelu pasażera :duh: muszę rozebrać amortyzator :?:
-
Powyżej 130 śmiedzi w kabinie
Nie Fotele się nie palą :duh: Może ktoś inny mi odpowie czy jest możliwość żeby mi śmierdziało spalonym olejem który kapie i to przy prędkości 130 km
-
dwa pytania licznik i amorki
A co z tymi Amorkami dlaczego tak wysoko stoi :?: :?: :?:
-
dwa pytania licznik i amorki
Nie nie ja go nie kupiłem tylko mam taki sam a z ciekawości napisałem e-maila z zapytaniem czy będzie pasował po prostu udałem głupa :lol: a facet lalka idealny będzie do tego auta :duh:
-
dwa pytania licznik i amorki
http://moto.allegro.pl/item363704776_bmw_e36_licznik_zegary_316_318_318tds_320_325_325t.html Facet Twierdzi że do 318 jak znalazł :?: Mam identyczny licznik