Ja od dwóch lat jeżdzę na Mobilu mineralnym 15W40, wiem że mam szklanki do wymiany, bo cyka i to jak zły, ale nie zbaczając z kursu, mój samochód ma przejechane 360 tysięcy... to dużo, co najśmieszniejsze, wcale oleju dużo nie bierze! Silnik to m40 1.8, samochód z 88 roku, czy przy takim przebiegu, przy silniku w stanie myślę na pewno dobrym, też mi sie opłaci zmiana na półsyntetyk?