Treść opublikowana przez malyyyyy88
-
Rady jak wyjac miske olejowa w silnku M20 e 30 325
witam , prosze o rady i jak najłatwiej i sprawie wymienic miske olejowa w M20 , z gory dzieki pozdr :modlitwa:
-
Oporne wrzucanie 1 biegu
nio sprobuj ruszyć gdzies gwałtownie albo puszczaj powoli . ale mowie sprawdz olej w skrzyni tam jest Inbus podajrze 17 i zobaczysz . 3m sie
-
pompa wspomagania - nowa czy używka?
lepiej nowa , używkę nie wiesz jaka kupisz , i moga byc problemy :(
-
Rozszyfrowanie funkcji
trzym tu instrukcje i sobie zrobisz :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=533117
-
Oporne wrzucanie 1 biegu
Dokładie albo sprzegło . nie czujesz czy ci sie nie slizga ???
-
Dolot powietrza w E36 320i
tu taj masz link http://www.allegro.pl/item361932373_silnik_bmw_e34_e36_2_5l_m50_stan_bdb_200tys.html jakis twórca sobie zrobił podkładkę :) a obroty ci nie faluja na wolnych obrotach ??
-
Oporne wrzucanie 1 biegu
Sprawdz stan oleju w skrzyni przed wszystkim :) a jak bedzie to może synchronizator .
-
Sprężyny -tył demontaż.
Czesc , nic w tym trudnego . bedzie ci potrzeby sciagacz do sprezyn i wyminiasz . Ja to robie tak ze zdejmuje kolo podstawiam cos pod tarcze bęben i opuszczam samochód troche zeby sprezyna sie zeszła i sciagam ja sciagaczem , potem podnosze samochod i srezyna wyskuje sam jak bedzie na maxa scisnieta sciagaczem wkładasz druga w taki sam sposób , jak wkładasz obnizajace to ci same wejda przynajmnie ja tak mialem w e30 . Aha dla ułatwienia odrec sobie amortyzator on jest na jedna sróbe 17 albo 19 to nizej ci opadnie :) miłej pracy pozdr :mrgreen:
-
instrukcja komputera pokładowego e 36 .
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=533117 moze komuś sie przyda . pozdrawiam wszystkich posiadaczy BMW BMW - Bo Możesz Więcej :)
-
Układ chłodzenia . dziwne objawy e30 325
ale ja w 2500 nie mam korka w chłodnicy i odpowietrzenia ;/ albo moja nie ma . to jak to zrobic .
-
Układ chłodzenia . dziwne objawy e30 325
:search: pomocy , troche powertowałem fora i zgupiałem jak odpowietrzyc układ w silniku M20 ( robilem tak ze odkrecalem odpowietrznik na termostacie , niby leci juz plyn ale za chwile zaczyna w zbiorniczku rosnać i wywalać płyn i wchodzi go starsznie malo l. jak ma wejsc 10.5 lutra mi wchodzi max 4 litry i juz wyrzuca ???? pomocy jak to zrobic , pisza cos ze jest jakis korek w bloku przy kolektorze wydechowym . czy przerabiał ktos cos takiego prosze o rady i z gory dziekuje jak odpwoetrzyć ten silnik
-
Układ chłodzenia . dziwne objawy e30 325
Witam , mam problem przed wczoraj za uwarzyłem że coś nie tak z temperatura e 30 , jak stałem na swiatłach temp szła prawie na czerwone pole gdy ruszylem spadała do pionu . zaczołem szukac co sie mogło stac i zobaczylem pekniety waż miedzy nagrzewnica a głowica . wymniłem go odpaliłem i gdy złapała temperature rozwaliło wąż w tym samym miejscu. Dla pewnosci wyjołem termostat , bo nie wiem czy jest sprawny musze go srawdzic ale to nie ważne . odpowietrzylem układ . i gdy dodam gazu lub nawet zaczyna łapac temp powyzej połowy zaczyna sie podnosci poziom plynu i wywala zbiorniczkiem (faluje woda w zbiorniczku ) co to możę byc takiego . tak myśle ze moze uszczelka pod głowica ale to sie stalo nagle . parzylem olej jest bez płynu nie ma tzw masła na korku czy oleju w zbiorniczku . z gory dzieki za rady , moze ktos mial cos takeigo albo podbnego :modlitwa: co to mogło sie stać aha i jeszcze jedno wsztkie węże sie robia ciepłe a jedne doly ktory idzie do chlodnicy i chlodnica na dole jest zimna :( co to moze byc ???
-
instrukcja komputera pokładowego e 36 .
dzieki wielkie , już sciagam i sprawdze :cool2: pozdr narazie :8)
-
instrukcja komputera pokładowego e 36 .
nie :( to jest z e30 a mi chodzi z e36 . ale dzieki za pomoc , pozdrawiam 3m sie :D
-
instrukcja komputera pokładowego e 36 .
Witam , czy mogł by mi ktoś po muc o co chodzi i co do czego jest w komputerze pokładowym w e36 , jak sie nastwaia zegarek date i wogle o co tam kaman . Moze ktos posiada instrukjce najlepiej po polsku . z góry wielkie dzięki :) nie moge znalesc takiego tematu na forum . pozdrawiam wszytich fanów BMW ( BMW - Bokiem Możesz Wjechać ... ) :modlitwa: z gory dzieki za odpowiedzi :modlitwa:
-
Pomocy , chyba coś nie tak z moja pompka paliwa !
Witam , co mogło sie stac dzisaj rano przekrecam zapłon i słyszę jak pracuje pompka paliwa . Chodzi ona dość głosno nigdy tak nie było . działa normanie podaje paliwo ale ten dźwiek mnie nie pokoi :cry2: ( mam pompke wyłaczana za wyłacznik ponieważ mam istalacje gazowa . I wiem ze to na bank pompka :( Co robić pomóżcie . z góry dzięki :modlitwa: pozdrawiam fanów BMW :cool2:
-
Jakie rozmiar opon do e30 325 ???
Bo chce sprzedać te alusy 15 . A mam felgi 14 . Chce mieć je do normalnej jazdy i czasem do zabawy , na stalówce bo dopiero sie ucze jedzic bokiem :) dzięki za odpowiedz :roll2: pozdrawiam
-
Jakie rozmiar opon do e30 325 ???
Witam , mam pytanie kupiłem tydzień temu bmw 325 i stoi na alu 205/60/15 (boje sie na nich jezdzic bo je zaraz rozwale) :( ale mam felgi stalowe 14 i chce na nie założyć opony tylko nie do końca wiem jaką szerokość i wysokość ? Z góry dzięki za odpowiedz :modlitwa: pozdrawiam (przepraszam jak są jakieś błedy :cry2: ale pisze na forum pierwszy raz ) :