Witam. Mam taki problem mianowicie dzisiaj stojąc na światłach zauważyłem ze wskazówka temp poszła dalej niż zwykle gdy przyjechałem na plac postawiłem auto załączyłem silnik i czekałem co będzie dalej jak sie okazało wskazówka doszła do czerwonego pola a wiatrak jak sie kręcił tak sie kręci i w palcach go zatrzymałem. :jawdrop: Nie czułem żadnego oporu a z tego co mi wiadomo to powinien być. Przewody doprowadzające i odprowadzające wszystkie ciepłe chłodnica wydaje mi sie ze tez termostatu nie sprawdziłem - jeszcze. Sprzęgiełko będzie do wymiany ? Pozdrawiam