W mojej e36 320 wiatrak kręci sie cały czas tak samo, czyli jak dodam gazu to nie przyspiesza na nagrzanym silniku, wieje tak byle jak.W Lider Serwis stwierdzono, że jest koniecznie do wymiany sprzęgło visco bo sie silnik przegrzeje. Czy ten wiatrak ma się kręcić odpowiednio do wysokości obrotów silnika? Jak poznać, że visco jest do wymiany? Nigdy nie zauważyłem żeby sie przegrzewał, wskazówka tęp silnika jest na środku .