Treść opublikowana przez Vincent Hanna
-
zaślepka
Cześć, Gdzie kupię pozycję 10 albo 11? I czym się różnią? Pobliskie ASO rozkłada ręce... http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CG11&mospid=47451&btnr=51_2165&hg=51&fg=35
-
Lakier zaprawkowy
Vincent Hanna opublikował(a) temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneCześć, Co sądzicie o tym lakierze: http://allegro.pl/item391906248_oryginalny_lakier_zaprawkowy_bmw_.html Mam w sumie rysę wzdłuż całego boku (dziękuję życzliwej osobie!) i myślałem czym to usuwać, bo cały element malować bez sensu. Czy ktoś to testował? Jeśli tak, jakich narzędzi użyć i jak to zrobić?
-
Prawa końcówka drążka - 1,6 compact 1996
up :)
-
Prawa końcówka drążka - 1,6 compact 1996
Do wymiany prawa końcówka drążka kierowniczego. Który wybrać? Czy warto dopłacać? Czy ten za 20 PLN też będzie ok? http://www.moto.allegro.pl/item376509380_koncowka_drazka_nowa_bmw_e36_e_36_91_99_prawa.html http://www.moto.allegro.pl/item381249313_koncowka_drazka_kier_prawa_bmw_e36_tanio.html http://www.moto.allegro.pl/item380449052_koncowki_drazkow_febi_bmw_e36_nowe_.html http://www.moto.allegro.pl/item366047926_koncowka_drazka_prawa_bmw_e36_z3_lemforder.html Czy może przy wymianie od razu pokusić się o wymiane całego drążka wraz z końcówką? Proszę o doradzenie.
-
E46 Tricks
Ktoś tam prosił o tłumaczenie, proszę: 31. Wyłącz i włącz radio. Nie wciskaj żadnych przycisków oprócz przycisku „m” – przycisk, którego używasz do ręcznej zmiany częstotliwości. Wciśnij i przytrzymaj przycisk „m” przez 10 sekund albo do momentu w którym wyświetlacz się zmieni. Pokazany zostanie numer seryjny jednostki. Standardowo gdy wciskasz „m”, wyświetlacz zmieni „ST” (stereo tuning) na „m”. Gdy wciśniesz „m” zgodnie z tą procedurą, wyświetlacz nie powinien tego zrobić – „ST” zostanie przez 10 sekund. Potem, jeśli wyświetlacz się zmienił, jesteś w trybie konfiguracyjnym radia. Przyciskami „>” albo „<” zmieniasz opcje. Poszukiwana przez nas opcja to „GAL (1-6)”. Opcja ta pozwala dostosować głośność radia w zależności od prędkości. Użyj przycisków 1-6 aby zmienić siłę dostosowania głośności do prędkości. Opcja 1 to najmniejsza zmiana, opcja 6 to największa zmiana. Ja osobiście używam opcji 1 przy zamkniętych oknach i opcji 5 kiedy dzień jest wystarczająco ładny do jazdy z otwartymi oknami, co powoduje dużo zewnętrznych dźwięków przy większej prędkości. Samochód jest bardzo cichy przy zamkniętych oknach, więc opcja 1 jest wystarczająca. Następnie wyłącz radio aby zapisać zmiany. Włącz je jeszcze raz i przejedź się aby przetestować.
-
Radio z bursztynowym podświetleniem plug&play
Cześć, Szukam jakiegoś radia CD (niekoniecznie MP3) z bursztynowym podświetleniem (podobnym do zegarów i deski :D ) do BMW E36 Compact. Co możecie polecić? Najlepiej jakby radio pasowało plug & play. Fajnie jakbym zamknął się do 300 PLN.
-
Ubywa mi płyn chłodniczy
Zobacz czy przypadkiem nie masz płynu pod dywanikiem kierowcy - vide mój temat parę linijek niżej.
-
Mokro pod dywanikiem kierowcy
Cześć! Zauważyłem, że "mam mokro" ( :8) ) pod dywanikiem kierowcy. Lepkość płynu i jego zapach wskazują na płyn z chłodnicy :roll: Z czym to się wiąże? Co trzeba wymienić i jakie są orientacyjne koszta?
-
Czy kupić BMW 316 compact?
Tym, że TDI to silniki grupy VAG :norty:
-
roznica spalania miedzy 98 a 95pb
Zgadzam się z przedmówcą w sprawie Ecodrivingu. Śmiać mi się chciało, jak ktoś w telewizji polecał po kolei redukcję biegów aż do pierwszego (!!!) jeśli widzimy czerwone światło. Sorry, ale wolę hamować normalnie i zmieniać co jakiś czas klocki niż obciążać w ten sposób sprzęgło i skrzynie :duh:
-
Wpadłem w dziurę - kierownica krzywo stoi
piotr2569 dobrze podsumował :nienie: Na oko to można w szpitalu leżeć. Jedź to specjalisty, to nie maluch.
-
E36 320I PROBLEM Z VIN DECODEREM
Wpisuj kolego ostatnie 7 znaków :cool2:
-
Compact lampy
Cześc, Czy takie lampy będą pasować do mojego Compacta? Proszę o szybką odpowiedź: http://moto.allegro.pl/item359930890__lampy_przod_bmw_e36_coupe_kompletne_gratis.html Dzięki
-
Compact lampy
Cześć, czy Compacty posiadają takie same lampy jak reszta modeli? Czy np. mogę kupić taką lampę do Compacta 1996 ostatnie 7 cyfr vinu KD39443? http://allegro.pl/item358256244_bmw_3_e_36_e36_lampa_przednia_prawa_orginalna.html http://www.allegro.pl/show_item.php?item=361108610 czym trzeba sie kierowac przy kupnie lamp?
-
Ile palic E36 316I 92-93r a ile 318I 92-93r??
Ile spali 316i compact 1996 w pięć osób na pokładzie i autostradzie przy 130 km/h?
-
LPG w Niemczech
Cześć! Na weekend jadę 450km w głąb Wroga. Czy ktoś z Was orientuje się czy na niemieckich stacjach są takie same "końcówki" LPG jak w Polsce? Nie ma problemu z tankowaniem?
-
Compact - pare pytań
Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc :D Można na Was liczyć! W przyszły weekend zabieram się do roboty... BTW, czy zna ktoś jakiś sposób na trzeszczący fotel (oprócz zakupu nowego)? Na początku myślałem, że do prowadnice i specjalnie wyjąłem dwa fotele i spsikałem silikonem i smarem w sprayu - niestety nic :(
-
Compact - pare pytań
Ad.4. Mamci, nie szukam spinki metalowej tylko tej plastikowej części...
-
Compact - pare pytań
Cześć! Dzisiaj zabrałem się za serwis mojej ślicznotki, mam do Was kilka pytań: 1. Co to za przewód wychodzący z siedzenia pasażera? Czujnik ciężaru do odpalania poduszek? http://img388.imageshack.us/img388/9451/20080503do9.th.jpghttp://img388.imageshack.us/img388/9985/20080503001gn7.th.jpg 2. Wyjmowałem dzisiaj fotele (w tym pasażera). Po odpaleniu samochodu świeci mi się kontrolka od poduchy - trwa to około minuty, potem gaśnie. Co zrobiłem źle? 3. Zepsuła mi się szyba. Czy ktoś może podać mi numer plastikowej części wskazanej na zdjęciu (wchodzi do niej "podnośnik" od szyby)? Ew. gdzie coś takiego dostanę? http://img386.imageshack.us/img386/3707/20080503002th7.th.jpghttp://img386.imageshack.us/img386/6310/20080503003bb3.th.jpg 4. Połamał mi się bolec od zaczepów przy zdejmowaniu - czy jest ktoś w stanie podać numer tej części ew. gdzie kupię? Klejenie nic nie daje... http://img380.imageshack.us/img380/7135/20080503004vs6.th.jpg 5. Czym najlepiej przykleić z powrotem matę wygłuszającą? Poxilina? Samochód E36 compact 1996, ostatnie cyfry vinu KD39443. Dzięki za pomoc
-
Wyblaknięty dach
Cześć, Moja bunia, 1996, ma wyblaknięty dach. Tzn jest duża, biała "plama" na dachu... Czy ktoś coś takiego miał? Czy to normalne, np. od słońca czy świadczy o wypadkowości auta?
- M5 - V12
-
Płyn hamulcowy E36 Compact 1,6
Cześć, Ile wchodzi płynu hamulcowego w cały układ? Po przebiegu 150k chciałbym go zmienić i nie wiem ile mam kupić. I jaki płyn kupić? Ma to znaczenie?
-
Compact 1996 - zmiana fotela
A czy od sedana/kombi/coupe również będą pasować plug&play do Compacta?
-
Compact 1996 - zmiana fotela
Cześć, W swojej beti mam zwykły fotel regulowany w trzech płaszczyznach. Chciałbym kupić np. coś takiego: http://moto.allegro.pl/item335266735_oryginalna_tapicerka_kubelki_bmw_3_e36_compact_.html Czy fotel będzie pasował plug&play? Jeśli nie, co będzie trzeba rzeźbić?
-
Prośba o identyfikację części
^UP