Skocz do zawartości

zibiolot

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zibiolot

  1. zibiolot odpowiedział(a) na zibiolot temat w E34
    W sumie mam wyświechtane tylko siedzisko fotela pasażera i jeśli, jak pisze milas, można przełożyć tylko tapicerkę to pewnie tak zrobię (na razie :wink: ). Skóry już nie chcę. Jeszcze chcę zapytać o dołożenie podłokietników, można do każdego fotela, czy musi być dedykowany? I następne pytanie o lampki oświetlenia kabiny, chciałbym wymienić na nowsze z przodu i z tyłu (z jupiterkami). Wystarczy podmienić, rozmiar i wtyczki te same?
  2. zibiolot odpowiedział(a) na zibiolot temat w E34
    Alcantara to fajny pomysł, zadzwoniłem do tapicera i jakbym dał materiał to za robociznę za całe wnętrze chce 1000 zł. Dużo, mało :?: Ile metrów bieżących potrzeba z belki o szerokości 1,5 metra na 2 fotele, boczki, kanapa?
  3. zibiolot opublikował(a) temat w E34
    Troszkę googluję, obdzwoniłem kilku tapicerów w moim mieście i każdy może zrobić skórzaną, a welurową (taką mam i chcę mieć) to tylko jeśli dostarczę materiał. Macie jakieś namiary, gdzie taką można kupić, szara standardowa. Wymiana fotela raczej odpada bo mam podgrzewany. Jeszcze pytanie o ogrzewanie, jak się nagrzeje silnik leci tylko gorące powietrze, suwaki działają, ale pokrętłami nie można zmniejszyć temperatury. Co częściej pada elektrozawór, pokrętła, czy jeszcze coś innego?
  4. zibiolot odpowiedział(a) na zibiolot temat w E34
    U mnie są dwa pokrętła, klimy brak i ze środka leci zimne, tak ma być, czy mam coś zepsute :?: Gdzie w E34 jest klakson montowany? Są jakieś tanie amorki przednie tak do 150 zł/szt warte wydania na nie forsy?
  5. zibiolot opublikował(a) temat w E34
    Przywracam do życia E34 525i z 1989 roku. Po tłumikach, przepływomierzu, przewodach wn, kopułce, paluchu, świecach, filtrach, oleju, płynu chłodniczego i wspomagania, nerwach i wydatkach przyszła kolej na "drobnostki", czyli min. ogrzewanie. Układ odpowietrzony, wszystkie przewody przed grodzią gorące, ale nie działa nawiew na klatę (środkowy suwak). Pozostałe dają ciepłe /gorące powietrze, a środkowy tylko zimne. Zaglądać i bawić się w reanimację, czy szukać sprawnego sterowania ogrzewaniem? Jeszcze pytanie jakie opony z praktyki polecacie do takiego tylnonapędowca, nie ukrywam, że auto ma być z kategorii "fun" oraz jest preludium do 540 E34, lubię starocie :D
  6. zibiolot odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Wyszukałem sobie wymarzoną 540-stke, pooglądałem, była jazda próbna, wszystko działa jak należy, ale przed zakupem chciałbym, żeby sprawdził ją profesjonalnie jeszcze jakiś warsztat znający się na beemkach. Kogo polecacie z okolic trójmiasta (WFK,Adam Serwis, AUTO SZPAK, inne ) i ile za takie sprawdzanie kasują?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.