Skocz do zawartości

Nasa87

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nasa87

  1. z tego co mi napisal to glowica dom wymiany ale dlaczego sie urwal to nie wiem...
  2. Witam chciałbym siędowiedzieć ile moze wynieść naprawa urwanego łańcucha w IS-e ? gdyż mam do kupienia ładne tanie coupe ale ma wlasnie ten defek...
  3. Nasa87 odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    jawnie natknąłem się na nią przez przypadek
  4. Nasa87 odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    http://moto.allegro.pl/item502503841_piekna_bmw_318is_od_kobiety.html zobaczcie jaka przebitka w PL :/
  5. Nasa87 odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    fakt jeszcze się zastanawiam nad tym mysle że coś znajde blizej chociażby w Berlinie
  6. Nasa87 odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    a czy da sie o wlasnych silach dojechac jak pompa wody jest walnieta? czy lepiej na lawete i ew. jaki koszt mozna ponieść?
  7. Nasa87 opublikował(a) temat w E36
    Witam mam taką prośbę ktoś kto zna niemiecki otóż zalazłem auto które mnie interesuje i czy ktos moglby mi przetłumaczyc chociaż mniej więcej opis pojazdu dany przez sprzedającego http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=90991453&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=PETROL&minFirstRegistrationDate=1993-01-01&maxPrice=1001&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=pl&pageNumber=2 w ogóle opłaca się sprowadzać coś takiego czy lepiej szukac w PL?
  8. Nasa87 odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    te zdjecie zrobione pod siedzeniem kierowcy rozumiem ze druga wtyczka idzie gdzies do poduchy?;/
  9. Nasa87 odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    dziwi mnie fakt że żaden kabelek nie wystaje z siedzenia ani od kierowcy ani od pasażera chyba że sa poobcinane ?lolek0 a u Ciebie dokladnie z ktorego miejsca wychodza kable?
  10. Nasa87 odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    te wtyczki wychodzą z podłogi i obie są takie same (żeński) ale ktos zmienialby całą tapicerke z siedzeniami? bo wszystko jest skompletowane ....
  11. Nasa87 odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    http://img113.imageshack.us/my.php?image=dsdsil3.jpg link do zdjęcia jak to wygląda pod siedzeniem
  12. Nasa87 odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    dam radę jutro wkleje jak dobrze pamiętam to wychodza z podłogi i wiszą podczepione pod siedzenie zerkałem na siedzenia ale nie widac zeby mialy jakies rozprowadzone instalacje grzewcze czy cos podobnego dodam że przyciski po załączeniu swiecą się ale nic poza tym
  13. Nasa87 odpowiedział(a) na edimorton temat w E36
    u mnie jest podobnie zaczał mi palić więcej i dogrzewa sie bardzo dlugo zdiagnozowano termostat być może u Ciebie podobnie jest....
  14. Nasa87 opublikował(a) temat w E36
    Witam czy może ktoś mi napisać jak powinna wyglądać instalacja podgrzewanych siedzeń bo w swojej bemie mam przyciski takowych podgrzewań ale gdy siedze to nic nie czuje żeby mi grzało w tyłek a zerkając pod siedzenia widać tam 2 kostki wiszące na przewodach szukałem jakiejs wtyki ale nie znalazłem....siedzenia wymieniane? jak rozpoznać podgrzewane siedzisko?
  15. Nasa87 odpowiedział(a) na whesker temat w E36
    u mnie jest podobnie myślałem ,że wspomaganie mi pada ale patrzę iż u was również smiga sztywniej :P
  16. Nasa87 odpowiedział(a) na boss64616 temat w E36
    dzięki ale nie wiem o co chodzi a tej stronce wyswietliło mi po tych wszystkich opcjach że mam silnik M43:p a co do spalania to chyba pali tyle odkąd go kupilem zakładam że od tego czasu jezdze na walniętym termostacie...
  17. Nasa87 odpowiedział(a) na boss64616 temat w E36
    no to mam identyko gdy jade szybko temp spada prawie do niebieskiego gdy stoje na postoju lub powolutku jezdze po miescie to mniej wiecej trzyma sie pionowo...
  18. Nasa87 odpowiedział(a) na boss64616 temat w E36
    chłopaki mam takie same zapytanie w mojej bemce mam walnięty czujnik temp. ktory nie uruchamia wentylatora od climatronic przez to troche grzał mi sie silnik więc na czas zaprowadzenia auta do mechanika by usunął usterke wstawiłem Visco i otóż teraz zauważyłem iż samochód na trasie nie jest dogrzany temp zbija się do 1 kreski w miescie juz inaczej osiąga pion więc u mnie równiez termostat do wymiany?
  19. a ja zakupilem wlasnie dzisiaj takie lozyska :P mam nadzieje ze troche pochodzą
  20. Nasa87 odpowiedział(a) na mario 123 temat w E36
    ja się podpinam pod temat zakupilem lozyska z piastami na przod i czy wartom samemu się zabierac za to czylepiej zajechac do jakiegos warsztatu?
  21. Nasa87 odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    pawelk dzięki za wskazówki zajmę się jak najszybciej tą usterką mam nadzieje że będzie to przeklęte sprzęgło visco słyszałem że często lubi się zepsuc...
  22. Nasa87 odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    jeszcze tak się zapytam nie problem wymienic sprzegło viskotyczne? czy jest troche zabawy? - zaczne od tego :P
  23. Nasa87 odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    pare dni temu zagrzał mi się samochód temp osiągnęła czerwoną kreske bylo to w miescie wczesniej nie mialem takiej sytuacji i zauwzylem że bez znaczeia czy auto jest gorace czy zimne to visco się nie obraca wiatrak ciągle stoi w miejscu i nie zawsze temp wskazowki stoi pionowo czasem lekko sie wychyla ....
  24. Nasa87 odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    czyli najprawdopodobniej do wymiany sprzęgło visco?
  25. Nasa87 odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    no wiem ze jest cos nie tak ale gdzie szukac przyczyny awarii visco?;/

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.