Treść opublikowana przez BMW_X5
-
BMW Road Map Europe HIGH 2010-1 DVD
A na tej mapie jest już ten nowy odcinek A4 do Szarowa??
-
Pytanie do właścicieli dieseli - dodatki do ropy
Najlepiej zalać dobrą ropę np. BP Ultimate, Orlen Verva i powinien od razu zapalać.
-
Świecą się lampki kontrolne ABS i DSC/xDrive
Najlepiej kup akumulator BOSCHA albo VARTY.
-
Bmw e53 vs. e70
Wg mnie E53 ma to coś w sobie. Ta zadziorność, klasa. Na tym modelu skończyła się pewna era w BMW.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Może to nie BMW ale aukcja jest nietypowa... http://moto.allegro.pl/item609646710_mercedes_ml320_wersja_rdza_taczki_gratis.html Mercedes :mad2:
-
Zamierzam kupić X5....
U mnie koledzy średnie spalanie wynosi 9,4 l/100km. W trasie schodziłem do 8,5l/100km, w mieście 11l/100km. Gratuluje dobrego wyboru marczello :P
-
Szyby i napis na nich.
Securit to znaczy szkło bezpieczne które nie rozkrusza się na miliony części jak szyba zwykła po walnięciu młotkiem. Pozdro
-
X5 - Akumulator - Rozrusznik ?
Rozrusznik ma pokręcić z 2 sekundy i silnik odpala. Tak jest w ciepłe dni. Ostatnio na Słowacji (dosyć ostry mróz) też miałem mały kłopot z odpaleniem, lecz za drugim razem silnik zaskoczył :wink: Najlepiej kup oryginalny akumulator z BMW bo takie pochodzą najdłużej. Z którego roku masz X5??
-
lampka od skrzyni biegów P R N D
Tak to normalne. Poczekaj chwilę i sama zgaśnie. Nie widzę powodu do niepokoju :8)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Mi to auto z karawanem pogrzebowym się kojarzy...
-
SKRADZIONO Suzuki GSX 750F !!!
Trzeba wierzyć że się znajdzie, bo na 99% już jest w częściach. Jakby ktoś zwinął moją Kawę ZZR 1200 to też bym się załamał. Jak zobaczę to dam cynk :wink:
-
Wymiana oleju w X5
Witam Swoją Beemką przejechałem 35 tys. km na jednym oleju. Trochę mnie to niepokoi że komputer nie wzywa do wymiany. Szczególnie przy odpalaniu trochę czuć zapach oleju. Świeci mi się jeden "kwadracik". Czy to możliwe że można tyle na jednym oleju przejechać?? Ile wy robicie na jednym oleju?? Pozdrawiam i liczę na pomoc
-
Pomoc w zakupie
Jak auto jest w leasingu to firma leasingująca zabiera 1 kluczyk bo teoretycznie i praktycznie to jest ich własność. Dostaje się kluczyk dopiero po wszystkich ratach.
-
BMW Road Map Europe High DVD 2009-1 incl Eastern Europe
Właśnie czytam sobie na ruskich stronach o tym sofcie. Dobrze że się Rosyjski w szkole miało :)
-
BMW Road Map Europe High DVD 2009-1 incl Eastern Europe
Bo tej wersji v31 nie mogę pobrać. To na pewno ten soft v32 pójdzie mi w MK4??
-
BMW Road Map Europe High DVD 2009-1 incl Eastern Europe
Dzięki bardzo koledzy. Czy ten soft v.32 to najnowszy?? Bo ja słyszałem że v31 jest najnowszy.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
od kiedy nokia car audio robi :P
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
102000 km z czego od kwietnia 30 000 sam zrobiłem i jeszcze nie wymieniałem oleju
-
BMW Road Map Europe High DVD 2009-1 incl Eastern Europe
http://thepiratebay.org/torrent/4093419/V31_BMW_Navigation_Software_update_03-2008_with_new_logo z tamtąd zasysam Działała komuś ta wersja bo nie chcę pobierać na darmo i ryzykować.
-
TELEDYSKI W KTORYCH WIDZIELISCIE BMW
Może już ktoś to napisał Morandi - Angels BMW X3 http://pl.youtube.com/watch?v=l_Di9URZ-gg&feature=related
-
TELEDYSKI W KTORYCH WIDZIELISCIE BMW
Może już ktoś to napisał Morandi - Angels BMW X3 http://pl.youtube.com/watch?v=l_Di9URZ-gg&feature=related
-
BMW Road Map Europe High DVD 2009-1 incl Eastern Europe
Ja mam na 95% wersję HIGH. Pobierałem to z torrentów. Jeśli chce ktoś link to zapraszam na PW. Mam prośbę żeby ktoś dał tu link z najnowszym softem do E53, bo tak sprawdzę czy działa ta płytka i dam wam pewne źródło :wink:
-
BMW Road Map Europe High DVD 2009-1 incl Eastern Europe
Mi to jakoś nie chce odczytać tej mapy. Mam X5 E53, czytnik MK4 i wszystko powinno grać. A tu jakiś ERROR wyskakuje po włożeniu DVD do napędu. Nagrane niby wszystko ok z prędkością x1. Koledzy a może ten czytnik nie czyta dwustronnych DVD??? Może być to wina starego softa, bo nigdy nie aktualizowałem??? Liczę na waszą pomoc.
-
Zimówki do X5
Tylko MICHELIN lub DUNLOP. Rozmiar najlepiej pod felgi 17''.
- Dym...