W moim przypadku umawiałem się końcem grudnia, oczywiście nie było części, mieli się odezwać jak je ściągną. W połowie kwietnie dzwoniłem żeby się przypomnieć. Finalnie wymiana odbyła się 20 maja, więc trochę im zeszło😁
Mam na sprzedaż nowe, elastyczne etui ochronne na kluczyk. Pasuje do nowszych kluczyków BMW (3 i 4-przyciskowych), m.in. do modeli: Seria 1, 2, 3, 5, 7 (np. F20, G20, G30 i inne) Modele X: X1, X3, X4, X5, X6, X7 Cena: 30 zł +kw
Dzięki za obie podpowiedzi. Dziś po pracy ogarnąłem temat. Jednak zdemontowałem wentylator by dostać się bezpośrednio do parownika. W rzeczywistości nie jest to aż tak skomplikowane. Postępując zgodnie z powyższą instrukcją spokojnie dałem radę, najtrudniej było wyciągnąć ten plastikowy kanał powietrzny, później wystarczyło odkręcić cztery śrubki, odpiąć zasilanie i zsunąć wentylator w dół. Uważam że warto od czasu do czasu to zrobić bo u mnie było sporo syfu na łopatkach wentylatora.
Dzięki za pomoc, choć szczerze mówiąc to myślałem że to będzie prostsze. Obstawiałem że po zdjęciu czarnej plastikowej obudowy filtra przeciwpyłkowego da się wsadzić sondę w ten biały wężyk który jest podłączony do tej obudowy, albo jakoś przez czujnik temperatury🤯
Cześć wszystkim, Planuję samodzielne czyszczenie klimatyzacji w moim G21 i szukam informacji na temat parownika. Czy ktoś z Was orientuje się dokładnie, w którym miejscu jest zlokalizowany i jak najłatwiej się do niego dostać bez rozbierania całego wnętrza?
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.