Witam. Niedawno kupiłem swoje pierwsze BMW z USA – ( BMW F30 335i 2014 rok). Trochę martwi mnie przebieg samochodu, który wynosi 300 tys. km. Czy ktoś może z Was miał do czynienia z takim przebiegiem w tym modelu i jak to się sprawuje? Czy ten zakup to był błąd? Osoba z firmy, która sprowadzała auto i wylicytowała je dla mnie, zapewniała, że to nie pierwszy samochód z takim przebiegiem, który dla nich licytowała, i że przy odpowiednim serwisie nie ma się czego obawiać.
P.S Auto jest już w transporcie