Skocz do zawartości

marcinq78

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinq78

  1. Nie wiem co się dzieje ale: wsiadam do samochodu, telefon (Samsung) ładnie łączy się przez AA. Po 10 sekundach połączenie jest przerwane. Aby znów było połączenie musze wyłączyć i wyłączyć wi-fi w telefonie. Kiedyś nie było tego problemu. Też tak macie? Kiedyś nie było problemu ze zrywaniem połączenia. Dzieje się tak od ostatniej aktualizacji 😞 idrive
  2. marcinq78 odpowiedział(a) na marcinq78 temat w X1 (U11)
    Czy fakt zakupienia BRI jest widoczny w aplikacji lub gdziekolwiek? Gdzie można sprawdzić od kiedy do kiedy moje BRI jest aktywne i czy jest w ogóle zarejestrowane?
  3. marcinq78 odpowiedział(a) na benzema17 temat w X1 (U11)
    U mnie to "naprawilo" się po dokladnie 4 dniach. Wiec to raczej nie to co piszesz. Nie wiem jaka to nakładka. Nazwal ją "nasza nakladka". Nie dopytywalem, chciałem już jechać do domu bo naczekalem się i mialem dość. Ustawienia, profil, kluczyk pozostały bez zmian. Szczerze mówiąc, mogli nic nie zrobić a mi powiedzieć co chcieli. Nie mam jak tego sprawdzić.
  4. marcinq78 odpowiedział(a) na marcinq78 temat w X1 (U11)
    Mi też wydaje się że Inchape jest słabe i zastanawiam się czy jeździć do Bawarii czy w ogóle serwisować samemu.
  5. marcinq78 opublikował(a) temat w X1 (U11)
    Który z autoryzowanych warszawskich serwisów polecacie? Ma ktoś dobre/złe doświadczenia z konkretnymi ASO? Planuję wymianę oleju i chcę jechać tam gdzie znają się na robocie i przykładają się do tego. Czy ktoś z Was ma wykaz czynności serwisowych wykonywanych przy przeglądach gwarancyjnych (wraz z cenami takich przeglądów)? Zastanawiam się nad wykupem BRI i chciałem skalkulować czy to się opłaca.
  6. marcinq78 odpowiedział(a) na benzema17 temat w X1 (U11)
    Robiłem ten reset ale niczego to nie zmieniło. Skontaktowałem się z serwisem i umówiłem się na wizytę, bo zdalnie sprawdzili że padły wszystkie funkcje systemów asystujących kierowcy. Sprawa poważna i uznali że trzeba zainstalować ponownie "nakładkę" Co ciekawe po kilku dniach gdy jechałem do serwisu wszystkie problemy zniknęły. Systemy zaczęły działać. 🙂 Sskoro byłem już w drodze to myślę sobie pojadę i niech zerkną co i jak. Zrobili diagnostykę komputerową i na wszelki wypadek zainstalowali tą "nakładkę" ponownie. Tak przynajmniej twierdzą. Nie mam możliwości tego sprawdzić. Jedyne co się poprawiło to rejestr jazd. Miałem podobny problem co ty. Randomowo zapisywał mi trasy a widoczność była po jakimś czasie. Teraz działa to dobrze.
  7. marcinq78 odpowiedział(a) na benzema17 temat w X1 (U11)
    Też miałem dziś tą aktualizację. Po niej przestało mi działać wyłączanie sygnalizacji przekroczenia ograniczenia prędkości. Poza tym pojawiły się komunikaty check-control: 1. Trwałe ograniczenie działania wspomagania kierownicy 2. Awaria regulacji dostepu. Zachowaj odstęp. Więcej usterek nie zdążyłem zauważyć. Za krótko jechałem. Można to g...no jakoś wycofać? 😀
  8. Kupiłem i jest naprawdę spoko. Warto. Szczególnie że udało się trafić na przecenę. Po co go wyciągasz? Kluczyk działa dobrze w etui
  9. Mata pasuje idealnie. Nic nie trzeba zmieniać. Leży dobrze szczególnie, że spód jest gumowany (mata jest wodoodporna) więc nic się nie przesuwa. Nie mam rysunku ani wymiarów bo nie da się tego łatwo narysować przez łuki i nieregularny kształt. Ja wziąłem duży arkusz papieru i odrysowałem podłogę później precyzyjnie docinałem tak aby było idealnie dopasowane. Niestety zrobiłem tylko jeden egzemplarz. Gotową formę papierową wysłałem pocztą a oni to odrysowali u siebie na materiale. Najlepiej jak zadzwonisz i powołasz się na zamówienie specjalne Marcina. Będą wiedzieli o co chodzi. Z p. Piotrem prawie napisaliśmy doktorat o tym jak ta mata ma działać 😄 Co do ceny to zależy od materiału jaki wybierzesz. Ja zamówiłem w tkaninę exclusive/premium. W moim poprzednim aucie miałem taką 10 lat i była idealna w utrzymaniu czystości. Duża gramatura i gęsty splot. Brud się nie trzymał. Wystarczyło przejechać odkurzaczem. Ja jestem stałym klientem więc nie będę zdradzał warunków handlowych 😉 Cena jest bardzo dobra vs jakość. Kilka razy taniej niż markowe gumowe maty BMW.
  10. Trzeba zadzwonić do nich i zamówić przez telefon. Nie mają tego na stronie sklepu. Szablon do maty zrobiłem samodzielnie i wysłałem im pocztą. Na tej podstawie szyją maty. Przyjemna i pomocna obsługa. Najlepiej poprosić o kontakt z p. Piotrem. Polecam
  11. Mogę polecić firmę 4Mat produkującą wysokiej jakości dywaniki welurowe do samochodów. https://www.4mat.com.pl/dywaniki/bmw/x1/u11-2022/ Właśnie dotarła do mnie mata bagażnika. Mata jest bardzo dobrej jakości, gumowana od spodu, obszyta nubukiem. Mata ma przeszycie w miejscu gdzie otwiera się podloga bagażnika co poprawia wygodę użytkowania. Ja akurat wybrałem jasną aby optycznie rozświetlić i powiększyć bagażnik. Wcześniej zamówiłem komplet do wnętrza. Sprawdza się świetnie i jest łatwy w utrzymaniu.
  12. marcinq78 odpowiedział(a) na roman344 temat w X1 (U11)
    za 3 lata
  13. Folia świetna. Założyłem i nie ma problemów z czujnikami. Nie palcuje się i dodaje elegancji wnętrzu. Mogłaby być lepiej docięta.
  14. Bierz 23i. Mruczy cicho jak rasowy kotek
  15. ...pod warunkiem że jestem w zasięgu auta. Mi zależy na uruchomieniu wentylacji gdy siedzę w domu a auto stoi 100-200m dalej
  16. Przez chwilę byłem w podobnej sytuacji jak ty. Zresztą sam założyłem ten wątek bo maniakalnie wyszukiwałem informacje o problemach z X1. Prawda jest taka że nikt nie pisze jak mu się dobrze użytkuje auto a widzisz tylko negatywne opinie które są pewnie promilem wśród wszystkich użytkowników. Tak jest wszędzie. Nie ma produktu na świecie który by odpowiadał wszystkim. Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekał. Ok. To auto przeszło swoje choroby dziecięce ale egzemplarze które teraz wyjeżdżają z fabryki są już usprawnione. Opinie o tabletach, "skomplikowanym" sterowaniu klimą itd to są jakieś totalne bzdury. Ludzie są oporni na innowacje bo lubią "stare" sprawdzone rzeczy. Cytując klasyka: "lubię piosenki które już znam" :). Natomiast ci sami ludzie dziś obsługują smartfony i jakoś nie narzekają że brakuje im telefonów na przyciski. W moim odczuciu, obsługa tego ekranu dotykowego jest przyjemnością. Nie wyobrażam sobie powrotu do przycisków fizycznych - kiedykolwiek. Poza tym pamiętaj że masz jeszcze obsługę głosową. Temat hamulców to odgrzewany kotlet. Problem już rozwiązany. Wybrałaś świetne auto i jest warte każdej złotówki. Nic lepszego wybrać nie mogłaś. Ja jak widzę swoją rudą xLine to morda cieszy mi się z daleka. To samo gdy go prowadzę. Przekonasz się jak odbierzesz też swoje. Póki co czytaj instrukcję już teraz aby pozniej nie tracić czasu 🙂
  17. marcinq78 odpowiedział(a) na JuRik99 temat w X1 (U11)
    A ktoś tu mówi o badaniu? Urzad komunikacji nie wbije haka do dowodu bez zaświadczenia od diagnosty.
  18. marcinq78 odpowiedział(a) na marcinq78 temat w X1 (U11)
    Ja w końcu zdecydowałem się na zakup podnośnika śrubowego z główką/stopką pasującą do gniazda podporowego w podłodze. Nawet niezła - niemiecka - jakość. Okazuje się że nie trzeba go jakoś wysoko podnosić. Bałem się podnosić żabą że popękają te plastikowe kostki.
  19. marcinq78 odpowiedział(a) na JuRik99 temat w X1 (U11)
    Chodziło mi właśnie o wbicie haka do dowodu. To oznacza że tam gdzie kupiłeś samochód, mieli też stację diagnostyczną i zrobili to na miejscu. Aby wbić hak trzeba dostać zaświadczenie od diagnosty i okazać je w urzędzie przy odbiorze dowodu rejestracyjnego. Żeby dostać zaświadczenie, diagnosta musi zobaczyć tabliczkę znamionową która znajduje się na we wnęce tam gdzie jest hak, opłata 35 ziko i dopiero sprawa załatwiona. To nie jest badanie ale potwierdzenie stanu technicznego.
  20. Ktoś wie coś więcej? Jakieś plany rozwojowe dla esim? Kiedy będzie można dodawać krajowych operatorów? Z eSim będę mógł właczyć zdalnie wentylację, prawda?
  21. marcinq78 odpowiedział(a) na TheApocalypse temat w X1 (U11)
    Być może tak to działa jak piszesz. Nie wiem. Masuje tylko plecy. Tyłka nie masuje
  22. Czy ktoś posiada oryginalne skórzane etui na kluczyk? Będę wdzięczny za fotki jak wygląda ono w realu? Czy też takie ładne? 🙂
  23. marcinq78 odpowiedział(a) na JuRik99 temat w X1 (U11)
    Jak wygląda sprawa homologacji takiego fabrycznego haka w stacji diagnostycznej? Trzeba trzeba przejść całą procedurę homologacyjną czyli sprawdzenie montażu, elektryki itd? Czy może diagnosta wystawia zaświadczenie jedynie na podstawie dokumentów i spojrzenia że jest? Zastanawiam się czy zrobią mi to od ręki bo to tylko formalność, czy jednak musze się umówić na standardową wizytę.
  24. marcinq78 odpowiedział(a) na rooti temat w X1 (U11)
    Dokładnie. Różnica w koszcie akceptowalna a fabryczne to fabryczne
  25. marcinq78 odpowiedział(a) na TheApocalypse temat w X1 (U11)
    Jak dla mnie fajny dodatek. Co prawda konfigurując wybrałem tą opcję ze względu na potrzebę podparcia odcinka lędźwiowego. Przy okazji jest ten masaż i daje fajne odczucia. Można przyjemnie zasnąć 🙂

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.