qrcze.. ale on chodzi... jak na wlaczonym zaplonie (ale silnik zgaszony oczywiscie) podpinam wtyczke i odpinam to on sie otwiera/zamyka -chyba nie jest zawieszony... stalo sie to po resecie inspekcji... nie wiem co jest grane... w trase juz pewnie nie pojade i bedzie przewalone... ale to juz huk z tym... trza to jakos naprawic... Reset komputera nie pomogl... mozliwe ze to sterownik silnika?