Skocz do zawartości

azazan

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez azazan

  1. Mam pytanie do osób posiadających sportowe fotele obszyte sensatec z manualnym sterowaniem. Czy u Was również brakuje wajchy do regulacji kąta pochylenie fotela? (opcja nr 3 na fotce)
  2. A czy wybrałeś na tempomacie aktywnym tryb jazdy autonomicznej? Tam musisz kliknąć na kierownicy 2 razy z tego co pamiętam przycisk do aktywnego tempomatu i wtedy wybierasz tryb autonomiczny (taka ikona z kierownicą).
  3. Jak często używacie skrzyni w trybie sport? Ostatnio zorientowałem się, że wbicie trybu Sport i przestawienie skrzyni w tryb sport daje masę frajdy z jazdy. Można używać łopatek do zmian biegów manualnie, ale ja preferuję, żeby nadal kontrolował to automat. Do tej pory nigdy nie przestawiałem skrzyni w tryb sport, ustawiałem tylko tryb jazdy. Czy jazda ze skrzynią na trybie sport czymś grozi (poza zwiększonym spalaniem i zużywaniem tarcz i klocków 😁)?
  4. No to jak na gwarancji to tylko ASO. Jeśli jeszcze auto jest leasingowane to na pewno masz zapisy w umowie, że musisz je serwisować w ASO.
  5. azazan odpowiedział(a) na MarekRi temat w G20, G21, G80, G81
    Wiecie może kiedy będą dostępne do zakupu felgi z LCI2? Chciałbym do mojego LCI1 czarne felgi, ale nie mogę nigdzie ich znaleźć.
  6. Temat do zamknięcia - jakby kogoś interesował w przyszłości, to należy złożyć wniosek będą niezalogowanym ;d
  7. Mam pytanie do osób, które używają dywaników gumowych OE. Czy Wam również stopa ślizga się na tej gumie? Ja już cholery dostaję od tego wykończenia oryginalnych dywaników. Nie wiem, czy to kwestia samej gumy, czy tych wyżłobień w okolicach stopy, ale wydałem 400PLN za 2 dywaniki, a stabilności stopy praktycznie żadnej. Wyciągałem ostatnio dywanik kierowcy, dałem go go pod wodę, umyłem dokładnie środkiem czyszczącym uniwersalnym i jest trochę lepiej, ale nadal daleko od akceptowalności. Mam buty z w miarę wysoką gumową podeszwą (Nike Air Force 1), ale na zwykłych trampkach problem również występuje. Czy ktoś miał podobny problem i udało się coś zaradzić? Mam wrażenie, ze lepiej wydać 150PLN na dywaniki od Frogum, niż pchać się w te od BMW OE ...
  8. Witam, potrzebuję porady prawnej, otóż w sierpniu wykupiłem samochód z leasingu i w tym samym miesiącu sprzedałem go. Odprowadziłem podatek od przychodu, natomiast nie wiem jak zgłosić ten fakt do urzędu. Na moim koncie nie mogę zgłosić nabycia pojazdu, ponieważ odbyło się to w 2024 roku. Nie mogę też zgłosić zbycia pojazdu, ponieważ na moim koncie nie mam przypisanego na siebie żadnego samochodu. Co powinienem zrobić w takiej sytuacji? Dziękuję za pomoc.
  9. Ile Wam liczą za wymianę oleju silnikowego w B48 (320i xDrive)? U mnie we Wrocławiu Inchcape dostałem info: Jak to wygląda u Was?
  10. Czy u kogoś z Was występował problem z automatycznym zaciąganiem hamulca postojowego przy właczonym auto holdzie? Mam włączony auto hold, zatrzymuję się, wyłączam silnik, ale auto samo nie zaciąga ręcznego (nie świeci się na czerowno dioda + nie ma info na ekranie) jak niby powinno być. Czy to się gdzies w ustawieniach konfiguruje?
  11. Czy jak korzystacie z auto holda, to jak zwlaniacie delikatnie aż do zatrzymania, to od razu włącza się wam hamulec postojowy jak się zatrzymacie? U mnie działa to tak, że zwalniam lekko wciskając hamulec, samochód staje i żeby zaaplikował się hamulec postojowy, to musze mocniej wcisnąć pedał hamulca, mimo, że auto już stoi. Też tak macie? Druga kwestia, mam włączony auto hold, parkuję samochód, klikam engine stop, auto wchodzi na P, ale nie załącza się automatycznie hamulec postojowy. To się włącza w systemie? Czy może muszę sam dać na P zanim wyłączę silnik?
  12. Szybkie pytanko - wczoraj odebrałem auto, mam zdalną aktualizację softu, przesłałem ją do samochodu i teraz muszę zainstalować w aucie. Napisane jest, że przez 20 minut nie mogę korzystać z samochodu. Pytanie, czy fizycznie muszę być w aucie w czasie aktualizacji, czy jak stoi na parkingu, to mogę ją włączyć i odejść od auta?
  13. Hej, w przyszłym tygodniu odbieram BMW 3 G20 LCI (ale przed LCI2), czyli z iDrive 8. Pytanie o asystenta głosowego. Działa to? Jest update na język polski, czy obsługuje tylko angielski?
  14. azazan odpowiedział(a) na MarekRi temat w G20, G21, G80, G81
    Ja dopinałem szczegóły 320i xDrive na koniec Lutego. Zamówienie poszło na początku Marca. Dostałem info od dealera, że tydzeiń temu auto zjechało z taśmy produkcyjnej. Wszystko to co zamówiłem w LCI wraz z tapicerką sensatec.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.