Witam,
Kupiłem E46 318i z padniętym silnikiem jak w temacie a po zakupie nowego i wymianie na taki sam tyle że od manuala auto po zamontowaniu nie jeździ. Chodzi o to że silnik zapala od strzała ale nie wiem gdzie leży problem w połączeniu silnika z automatem ?, czy są jakieś różnice które przeoczyłem ?, bo bez względu czy wybiorę D czy R nie ma żadnej reakcji ! . Dodam że auto na starym silniku jeździło normalnie. O co chodzi bo trochę zgłupiałem !