Witam wszystkich moje pytanie dotyczy dokladnie lozyska kolumny zawieszenia , szukalem na allegro bo tam zawsze zaczynam i nic nie znalazlem . Moze ktos juz wymienial te czesc i posiada informacje o jej ewentualnym zakupie ( jak zdemontowac i zamontowac to wiem) :Numer katalogowy wedlug BMW : 31 33 6 752 735 . Dzeki z gory za wszelkie info. PS: znalazlem w jednym sklepie cena okolo 195zl :?