Treść opublikowana przez darekbmwpolska
-
Propozycje w sprawie porządku + lista tematów do usunięcia
zgodze sie z kol pawelh po prostu trzeba dobrze tytuowac pytania do danego postu ale wiekszosc podejrzewam nie jest mechanikami jak my i skat ktos moze wiedziec czy rozrzad nalezry do kategori mechanika cz lakiernika :lol: ogolnie trzeba sie nad tym zastanowic pozdrawiam
-
TRudna decyzja w zakupie e39 "Prośba o Pomoc"
proponuje e39 z roku 96 525 tds to dobre roczniki z drugiej strony patrzmy od kogo kupujemy kazdy model mozna zajezdzic pozdrawiam
-
TRudna decyzja w zakupie e39 "Prośba o Pomoc"
zgodze sie z kol andrzejem 525 tds mam ja jest super autko polecam jakies rady pisz pozdrawiam
-
i [wszystkie inne] Diagnoza - na ile skuteczna?
slusznie pisze grafi chce dodac zekazdy z nas jezdzi inaczej ktos na tych klockach zrobi 30000 a inny 15000 diagnosta moze sprawdzic tylko czy dany elemeny nie jest padniety na amen i to nie do konca. radzil bym znalesc zaufanego mechanika ktory te diagnozy bedzie robil za 200 zl mechanike lacznie z komputerem.pozdrawiam
-
Problem z kluczykiem
witam sa kluczyki ktore nie maja bateri laduja sie same w momencie kiedy kluczyk jest w stacyjce kodowanie klucza masz wyzej pozdrawiam
-
kilka pytań E39
mam e 39 moja rada jest taka kup sobie 2,5 disel z 96 najlepsze roczniki czesci nie sa drogie a pozatym nic sie w nich nie psuje oczywiscie becia musi byc odpowiednio eksplatowana przejechalem 45000 i spalila sie zarowka pozdrawiam
-
E34 520i 129KM gaśnie gdy jest zimna
witam jezeli chodzi o odpalanie to jest to wina byc moze masy sprawdz dobrze mase na akumlatorze lub tez na karoseri potem akumlator na koncu rozrusznik pozdrawiam
-
Tylne wycieraczki nie działają
sprawdz przewody a schemat jest na forum bmw sport poszukaj
-
komputer e 39
WITAM WSZYSTKICH MAM PROSBE WIELKA NA KOMPUTERZE W MOIM BMW E 39 WYSWIETLA SIE NAPIS PO WLOSKU CONTR LUCI POST A DRUGI TO CONTR LUCI TARGA OSTATNI TO LUCLIDO LAWAVETRO Z GORY BARDZZO WAM DZIEKUJE
-
525TDS 97r AUT. Nie ciągnie :/
wiem jedno jezeli silnik pracuje do 3 tys to napewno w trybie awaryjnym a blad 6 to cos z czujnikiem pal ale jak bede cos wiecej wiedzial dam znac pozdro
-
BMW 525 tds automat
Troszke wiecej jakbys mogla napisac ktory bieg rozumie ze pierwszy i jeszcze jedno ile obrotow ma normalnie kiedy silnik pracuje
-
POMPA WODNA E39
dziekuje ci bardzo jestem blacharzem jak cos pomoge :D
-
POMPA WODNA E39
WITAM WSZYSTKICH MAM PYTANKO W BMW E39 ROK 1996 2,5TDS WYMIENIA SIE POMPE WODNA CO ILE TYSIECY EWENTUALNIE Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC.
-
serwis olejowy
lepiej sobie wymieniaj co 15000 przy delikatnej jezdzie