Witam Panowie.Pierwszy przymrozek i problem z klapa bagażnika nie zamyka się z przycisku na klapie w tym samym momencie przestało działać podświetlenie bagażnika i podświetlenie samych przycisków z pilota klapa otwiera i zamyka się ale nie dociąga rygla z przycisku nad tablicą rejestracyjną klapa otwiera się gdy otwieram szybe tylną podświetlenie bagażnika działa
Bmw f11 2014 ROK Lift