Czołem grupo,mam pytanie odnośnie kodowania sportowej skrzyni w f25 2.0 diesel, seryjnie auto wyjechało z skrzynią "205" zmieniłem VO na 2TB, zakodowalem egs, gws,icm,kombi, pokazuje tryby jazdy po sport+ale co mnie nurtuje, po wbiciu lewarka w lewo pokazuje ciągle DS a powinno S1-S7 manualnie M1-M8, wstrzyknąłem najnowszy CAFD do egs( pokazał się tryb LC wcześniej nie było) lewarek mam seryjny na zdjęciu po lewej, czy muszę mieć tkz sportowy? Może coś jeszcze pominąłem w kodowaniu🤔