Skocz do zawartości

tommybmw1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tommybmw1

  1. tommybmw1 odpowiedział(a) na Jocker232 temat w E34
    Ja mam jasna tapicerke i czyscilem ja mydlem i woda, ogolnie bylem zadowolony ale sprawdze ta pianke z aso.
  2. Ja swojam 530d na Mpakiecie sprowadzilem z niemiec z przebiegiem 137500. U misiaka w krakowie sprawdzalem historie auta z kluczyka i okazalo sie ze, moje auto widnieje w serwerze bmw. Przebiek sie zgadzal co do kilometra. dowiedzialem sie tez ze, gosc przed sprzedaza zrobil w niemczech przeglad i wymienil wszystkie filtry, klocki i tarcze. Pan z BMW pogratulowal mi zakupu. auto z 2001 listopada. I jeszcze przestroga, nie ma co dokonca wierzyc ksiazka serwisowym. Taka ksiazke mozna spokojnie zamowic u dealera, pieczatki z logo bmw i danymi serwisu to tez zaden problem. pozostaje tylko kwestia podrobienia podpisow. Ja swoje bmw szukalem ponad rok czasu. I naprawde tanie nie bylo chociaz sprowadzalem na wlasna reke. W niemczech za auto dalem 14000 euro, jak kupowalem auto euro stalo znacznie wyzej. z wszystkimi oplatami wyszlo mnie ponad 60tys zl. Wiec te wszystkie ceny od 40 do 50 tys za takie auta wydaja mi sie troche podejrzane.
  3. tommybmw1 odpowiedział(a) na tommybmw1 temat w E39
    manual
  4. tommybmw1 odpowiedział(a) na tommybmw1 temat w E39
    Pytalem jeszcze raz o kolo dwumasowe bo zauwazylem ze, jest to sliski temat w dieslach ale powiedzieli mi ze, dwumas nie ma nic wspulnego ze slizganiem sie sprzegla.
  5. tommybmw1 odpowiedział(a) na tommybmw1 temat w E39
    Dzwonilem do mechanika przed chwila i twierdzi ze, nie ma zadnego wycieku, wszystko jest ok. uklad tez nie moze byc zapowietrzony bo bym w ogole biegow nie mogl wrzucac albo wszedl by bieg dopiero po trzecim nacisnieciu sprzegla. A dodam ze, teraz skrzynia pracuje idealnie
  6. tommybmw1 odpowiedział(a) na tommybmw1 temat w E39
    Tarcza i lozysko zuzyte i nie do jazdy. Ci mechanicy sa moimi dobrymi kumplami wiec chyba by mnie nie oszukali. Oni twierdza ze, to sprzeglo jest tak skonstruowane ze musi sie ulozyc i dotrzec jak klocki hamulcowe z nowymi tarczami. Podobno producent tez tak pisze w papierach. I sprzedawcy w hurtowni przestrzegali moich mechanikow ze, jest jakas tam inna metoda montazu takiego sprzegla, poniewaz ma ono jakies zabezpieczenie ktore sie sciaga po wmontowaniu sprzegla, bo inaczej sie ono rozleci i nie bedzie sie dalo go spowrotem zlozyc. Starego typu sprzegla sie najpierw rozbiera a pozniej montuje.
  7. tommybmw1 odpowiedział(a) na Jocker232 temat w E34
    Z tego co sie orientowalem dobre jest mydlo z woda. Ja teraz mam taka specjalna paste do mycia skory ktora kupilem na targach w gdansku, nie pamietam jak sie nazywa ale sprawdze i napisze. Po umyciu zawsze trzeba skore zakonserwowac. Goscie od skor twierda ze nie ma co szukac jakiegos srodka, podobno najlepszy jest ten z bmw, sami go uzywaja w swoich autach i polecaja ludzia do aut roznych marek. Po zimie tez sobie go kupie i przetestuje. Jest dosc drogi(100zl).
  8. tommybmw1 opublikował(a) temat w E39
    Koledzy pomozcie!!! Dzis odebralem auto od mechanika po wymianie sprzegla. Wymienialem poniewaz slizgalo od 3 biegu w gore. Mechanicy stwierdzili po wyciagnieciu skrzyni ze, z kolem dwumasowym jest wszystko ok, a sprzeglo nosi slady zuzycia. Wiec okazuje sie ze po wymianie sprzegla powinno byc wszystko ok. Dodam ze ze skrzyni i z pod auta nie wydobywaly sie zadne dziwne dzwieki. Odebralem autko, zaplacilem i pojechalem na jazde probna. Pierwsze wrazenia po wcisnieciu sprzegla, pedal strasznie miekki, w czasie jazdy sprzeglo dalej slizga, zadziej ale slizga. wrocilem sie do mechanika i dowiedzialem sie ze to jest jakies sprzeglo nowego typu, ktore potrzebuje jakiegos czasu na ulozenie sie in dotarcie.Czy to normalne? Mial ktos z was podobny przypadek? Sprzeglo kupilem sachsa i kosztowalo 850zl. auto to e39 530d po chipie 500nm i 220km

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.