Witam Przerabiałem temat tego stukania po dłuższej jeździe w upał. Stuki pochodziły z drążka środkowego. Tu gdzie są tzw Jabłka. Trzeba zdjąć te gumy, osłony i posmarować smarem. Z biegiem lat smart gdzieś się podział i gdy auto się nagrzało po dłuższej jeździ zaczęło jakby stukać trzeszczeć. Dzwiek ewidetny jak stuki. Po tym zabiegu nastała cisza. Pozdrawiam może komuś się przyda