Skocz do zawartości

Amusial

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Uszczelki założone dalej to samo.
  2. Witam lacznik elastyczny sprawdzany jest caly ale może trzeba by założyć uszczelki na łączeniu dpf-u. Przy turbina są nowe uszczelki i nic tam nie czuc ani nie widać dymu także odpada.
  3. Witam jestem nowy na forum i w pierwszej kolejności chciałbym się że wszystkimi przywitac :D. Moje auto to E60 525d z 2005r. Mam taki problem że czuc zapach spalin jak jadę z otwortym oknem obojętnie które na postoju również czuc owy zapach. Rano auto przez chwilę nierówno pracuje (jakieś 5 sekund) i puszcza niebieski dymek czasem krócej czasem dłużej. Co zrobiłem: - wymiana odmy, - wymiana turbiny plus czyszczenie całego układu - nowy EGR i klapa gaszaca - zaslepione klapki plus nowe uszczelki - nowy kolektor wydechowy (zeliwny od E39), - naprawiony modul podgrzewania swiec zarowych - zrobiłem test szczelności uszczelki pod glowica wyszło że jest cała, - nowy olej 5W30 filtry wszystkie Dodam jeszcze że auto nie posiada katalizator a DPF zamontowalem jakieś 3 dni temu bo też to nie było. Prosze o pomoc

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.