Treść opublikowana przez vidlasty
-
Ile pali twoja bemka
a no i glowa mnie dzisiaj boli :)
-
Ile pali twoja bemka
moje e46 320d ostatnio pali duzo :D 7,5 miasto ale udalo mi sie zejsc do 4,7 na trasie :) tyle ze jechalem 90km/h a to nie jest jazda ;)
-
gwizd i strzał z wydechu
a masz ja zagazowana?
-
e46 zmiana głosników ??
radia nie uszkodzisz, dasz mu wieksze obciazenie, gorzej jesli dal bys mniejsze, podlacz sobie na sucho bez montazu w obudowie, posluchaj czy bedzie odpowiadalo, przeciez nie bedziesz chyba sluchaj na pelnej regulacji, (karetki nie uslyszysz jak bedzie jechac) a przyjemnosc z dzwieku bedzie, pamietaj ze inaczej bedzie gralo jak zamontujesz w plastiki, nie znacznie ale bedzie
-
e46 zmiana głosników ??
zapnij smialo, beda ciszej graly, ale beda graly
-
e46 glosnik wysoko tonowy "cykacz" w sedanie
Witam, oddalem do warsztatu do zrobienia blacharke, i podpierniczyli mi glosnik w przednich drzwiach wysokotonowy, nie chce rozbierac drugich drzwi by zobaczyc jaki byl, ale moze ktos wie jaki ten glosnik tam powinien byc, Moc i Impedancja , jaka powinna byc a ja sobie wtedy dokupie pozdrawiam
-
który model kupić??? pomocy
stary, sory ze walne sobie komentaz do twojego postu ale rozbawiles mnie na maksa!!!!!!! kolor auta, czarny niebieski badz jakis jeszcze jeden!!!!!!! rzadzissz !!!!!!!!!!!!!! mysle ze to mocno zaweza Twoje pole poszukiwan!!!!
-
Stożkowy FILTR POWIETRZA - proszę o POMOC :)
stray na glowe sobie to lepje zamontu + magnetyzer odrazu, powaznie mowiac lubisz swoj samochod? to nic nie montuj, jak by to mialo byc lepsze to bys juz to dostal firmowo zamontowane !!!!!
-
Jakie paliwo do Diesla + Mixol
mixola bym nie lal, zalezy ile masz ubitych kilometrow, vpower nie wiem nie leje, leje z shella zwyklego disela chyba sie nazywa extra, spla mi na trasie jak bardzo delikatnie lece czyli 80-90 to 4.7pokazalo, po miescie przed 6 sie zamykam ale mowie tu o delikatnej jezdzie i w korkach nie bladze tez, Wroclaw. dodam jedynie ze mam 2.0 d i to paliwo polecam.pzdr
-
Zainteresowany kupnem, ale mam pare pytan
uwazam ze to bardzo niekonkretna podpowiedz DarPiet
-
Zainteresowany kupnem, ale mam pare pytan
Witam ponownie, pare informacji zdobyłem chetnie sie podziele, Rzeczywiscie przeszukalem cale forum (notabene tam gdzie informacje uwazalem ze znajde) i o instalacji do Z3 nic sie nie dowiedzialem, domyslam sie ze albo nie ma tu osob ktore z taka instalacja jezdza w z3 albo moze jeszcze odpowiednie osoby nie przeczytaly posta, tak czy siak dojazdowka jest wiec zbiornik toroidalny to taki lekko kiepskawy pomysl, mozna zamontowac najnizszy jaki gazownicy oferuja chyba wysokosc 18 cm ale trzeba by stanac z linijka przy Ztce i popatrzec jak to wyglada, pod maska znajda miejsce na montaz uzadzen do gazu nawet kosztem demontazu seryjnego sprzetu (filtr powietrza zamienia na stozkowy - pan od gazu odrazu powiedzial ze zyskam na dzwieku :) heheh ale po co, bo na niczym innym to na pewno nie zyskam) i na parownik i inne duperele miejsce bedzie, wspomnial jedynie o silniku 2.8l w zaleznosci od rocznika ze sa jakies problemy z falowaniem obrotow ale o tym mozna poczytac gdzie indziej, no coz jezeli jest ktos z Wrocławia kto ma Z3 i znalazl by odrobine czasu bym mogl podjechac i zajrzec sobie w kuferek i pod maske to bym byl bardzo wdzieczny to tyle Najlepszego w Nowym 2008 :)
-
Zainteresowany kupnem, ale mam pare pytan
Witam, jestem zainteresowany kupnem Z3jki, jak juz wyczytalem ogolnie i zebraleinformacje to wiem ze decyduje sie na silnik 2.8l jestem w miare mlodym czlowiek co za tym idzie moja praca niestety nie daje mi takiego wynagrodzenia co bym mogl napedzac ta maszyne mieszanka oktanowa, rozmyslam wiec nad montazem instalacji gazowej sekwencyjnej. 1. Jak wyglada montaz takiej instalacji wykonalne/niewykonalne? 2. W standardzie Z3 ma kolo dojazdowe? Czy mozna bylo rozmyslac o montazu zbiornika toroidalnego w miejsce zapasowki? 3. Jaki koszt przykladowej takiej? 4. Czy pod maska silnika znajdzie sie troche miejsca na parownik i inne grzomty ktore trzeba zamontowac by instalacja funkcjonowala 5. Jak sie zachowuje to autko po takiej instalacji 6. Jesli ktos posiada taka instalacje czy moge liczyc na zdjecia jak wyglada to zamontowane w kufrze? Dzieki wielkie za wszelkie odpowiedzi Pozdrwaiam Vidlasty