A wiec tak , drutowanie kabli jest związane z masą w lampie - zrobione jest beznadziejnie ale sobie z tym poradzę. Co do starej lampy to ona jest rozszczelniona i przez nią leci woda. Usunąłem stary klej oczyściłem zmatowiłem i skleiłem uszczelniaczem dekarskim ( schnie już drugi dzień ) - zboczymy jak wyschnie czy będzie szczelna. Lampa do wymiany bo wiadomo ze to rozwianie chwilowe i tu pytanie czy tylne lampy od anglika są takie same jak kontynentalne ?