Witam.Spaliny w moim 523 smierdza niedopalonym paliwem nawet jesli silnik jest wygrzany.Niemam kata.Ma przejechane 230 tys silnik chodzi ok,obroty tez ok spalanie 11l w cyklu mieszanym.Mowiono mi ze moze jakis wtrysk lac za duzo albo trzeba wymienic swiece.Co o tym myslicie?? Dodam ze wlanie srodka czyszczacego wtryski do baku nic niedalo.Badanie spalin na diagnostyce wykazalo troche zaduzo weglowodorow w spalinach.