Fuser to był by dobry pomysł robiłeś już taki yes bo mi już. Brak slu wpakowałem w moja bawarkę już 10tys w zawieszenie przud i tył plus podpora wału wal wyważony felgi stalowe na prube i dalej mam wibr ale między 120a 140 i tylko jak Auto się konkretnie rozgrzeje jadąc PL - DE autostrada i co dziwne zależy jaki jest aswald kurde niemam ohotyjuz w nią ładować kasy kurde to jakaś masakra