MP3 można aktywować w każdej navi, wymagana jest chyba tylko wersja softu świeża niż z 09/2005r, każdy kto ogarnia chociaż trochę NCS expert to zrobi. MP3 działa tylko z napędów w konsoli czyli CD i DVD,a pliki mogą być w katalogach, w idrive katalogi są widoczne i można po nich nawigować. To że widzisz tam wygaszoną pozycje DVD oznacza tylko tyle, że w napędzie DVD nie ma włożonej płyty. appvalley tutuapp tweakbox Inna opcja to skorzystać z wejścia AUX i odtwarzać wszystko prosto z np telefonu. Pozdro