Witam Mam problem z niedziałającymi kamerami, nie mam żadnych błędów na komputerze a żadna kamera nie działa ani po włączeniu wstecznego ani klawiszem na tunelu(nie ma żadnej reakcji), czujniki PDC działają bez zarzutu, dodam, że auto miało padnięty akumulator przez jakiś czas czy będzie to wina modułu? czy jest może jakiś bezpiecznik od tych kamer? autko jest z 2016 roku. Z góry dzięki za podpowiedzi :)