Witam mam podobny problem może ktoś go już kiedyś miał bmw e61 530d. Silnik po chipie DPF usunięty przepływke egr wyłączone komputerowo nie pokazuje żadnych błędów. Objawy mam takie że włącza mi się tak jak by tryb awaryjny odcina na biegu jałowym do 3 tys i nie skręca się w czasie jazdy po zgaszeniu odpaleniu wszystko wraca do normy na jakoms chwilę
12 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.