Treść opublikowana przez Slyg
-
opóźnienie w odbiorze.
Żart to był ;)
-
opóźnienie w odbiorze.
i taka wiadomość mnie cieszy :D Hi Fabryka ma postój tylko wielkanocny od piątku do poniedziałku włącznie. Pozdrawiam A nie poszedłbyś tam do mojej zobaczyć czy wszystko ok, bo podobno na taśmie hihihi ;)
-
opóźnienie w odbiorze.
W momencie zamawiania we wrzesniu auto nie mialo zadnych restrykcji, potem byc moze cos sie pojawilo, ale sprzedawca nie informowal mnie o mozliwosci, albo koniecznosci wyrzucenia czegos. Auto to 320i mpakiet prywatnie bez leasingu , mialo chyba dwa pakiety jeden z navi, ekranem, wirtualnymi zegarami, drugi elektryczne fotele, podgrzewanie, dostep komfortowy, głosniki srednie, elektryczna klapa itp, do tego lusterka, ledy rozszerzone i pare innych drobnych rzeczy. Elektryczna klapa była na restrykcjach kilka miesięcy. Jak zacząłem szukać na początku grudnia to już była na restrykcjach. Składając zamówienie zrezygnowałem z niej po informacji od dilera, że nadal jest niedostępna. Dziwne, że sprzedawca nie informował Cię o tym, bo u mnie każdy komunikat z fabryki był przekazywany na bieżąco. Czy to usuniecie sterowania gestami (nie bezie go juz w 3er) czy to odgórne usunięcie dotykowego idrive... :roll: Chyba musisz się pofatygować do salonu i to wyjaśnić :/
-
opóźnienie w odbiorze.
Ja zamawiałem 320i we wrzesniu i auto nadal ma status 47, czyli o ile dobrze rozumiem bmw nie potwierdzilo przyjecia zamówienia tym samym nie zadeklarowalo, że zamówienie zostanie zrealizowane. Moje 320i zamówione 17/01 dostało wczoraj VIN i przechodzi na produkcję .... nie żebym Cię denerwował..... Wersja w mpakiecie + 4 pakiety dodatkowe (brak tylko zimowego) + harman i jakieś tam pierdoły. Jakieś restrykcje miałeś ?
-
opóźnienie w odbiorze.
no to chyba bym sobie darował :)
-
opóźnienie w odbiorze.
Unikniesz tylko jeśli nie wykupisz, a przy drogich autach i tak odliczysz "prawie nic". Chyba nie ma złotego środka dziś :/ Zastanawiałem się, czy nie zapłacić całości od razu i odliczyć do150tys, tyle tylko, że kasa zniknie z konta od razu, a przy sprzedaży i tak się zapłaci podatki od kwoty sprzedaży. Raty leasingowe rosną jak na drożdżach, ale przynajmniej kasą można obrócić, a ze względu na rosnące ceny aut może się okazać, że wcale na nim nie stracimy na wartości, więc może to trochę zrekompensuje koszt leasingu :/ W którą stronę idziecie ? :D
-
opóźnienie w odbiorze.
Sprzedawca właśnie dzwonił :) Zamówienie 17/01/2022 weszło w status 150 :D Czyli za jakiś miesiąc może wyruszę na trasę ;) :P
-
opóźnienie w odbiorze.
150 Planning of bodyshell / display of chassis number and F2 date [Production begins/Production started] [shell = "Body in White"] Duże szanse, że niebawem będziesz śmigał furą :D
-
opóźnienie w odbiorze.
Jeśli nie spadnie z lawety po drodze :D
-
opóźnienie w odbiorze.
Właśnie dostałem wiadomość od sprzedawcy. Zamówienie z 17/01/2022, delikatna zmiana statusu na 112. :|
-
G20 LCI
Wróżenie z fusów :P To że dilerzy mówią, że będzie deska jak w I4 wcale nie znaczy , ze to jest pewne, bo jak się nie raz przekonaliśmy, improwizują bardziej niż ludzie na forum :D
-
opóźnienie w odbiorze.
Klapa jest na restrykcjach już od dawna. Kamery jedynie do wyboru w silniku 40d oraz 40i.
-
G20 LCI
- opóźnienie w odbiorze.
Robota ruszyła ? :D :mrgreen: Tak, potwierdzam fabryka ruszyła na dwie zmiany. I to jest wiadomość która może sprawić, że pierwszy dzień po urlopie może być jednak fajny :) Dzięki za informację :) a kiedy zamawiałeś? Wiadomo jaki powód ? Zamawiałem w połowie Sierpnia 2021 . Wyskoczył z produkcji ponoć nie z powodu żadnych restrykcja a przyczyną są cięcia produkcyjne :( Uuuu to moje styczniowe zamówienie chyba się jednak przed liftem nie załapie :D- opóźnienie w odbiorze.
a kiedy zamawiałeś? Wiadomo jaki powód ?- opóźnienie w odbiorze.
Robota ruszyła ? :D :mrgreen:- opóźnienie w odbiorze.
To jest wnętrze z i4.- Renowacja felg / rantów
YOUTUBE :D Ledwo co to widać, daj spokój, szkoda siana :) Ale jeśli już chcesz poszukaj poradników na YT. Takie małe skaleczenia samemu ogarniesz ;)- opóźnienie w odbiorze.
Może zrzuta na jakieś G20 :)- opóźnienie w odbiorze.
Ja zamówiełm 17/01 i mam koniec sierpnia, ale chyba małe szanse :D tak na szybko licząc, jak się uda (w co wątpię) to około 9 miesięcy czekania ? :o- opóźnienie w odbiorze.
czyli na dzień dobry planują miesiac obsuwy, a piszą, że fabryka staje na 2 tygodnie..... nie sądzę :D- opóźnienie w odbiorze.
u mnie to samo. najkorzystniej w PKO LEASING. wpłata 40-45%, wykup 35-40 i leasing nie wychodzi źle. Teraz sie zastanowić, czy brać stałą stopę, czy zmienną, bo ile to może jeszcze rosnąć :/- opóźnienie w odbiorze.
Dzięki za info :)- opóźnienie w odbiorze.
Stoimy od piatku dwa tygodnie, informacja odnośnie powrotu do pracy z tygodnia na tydzień. Dzisiaj ostatni dzień pracy montażu,lakiernia, robau. Motorenbau pracują jeszcze w przyszłym tygodniu. Brakuje okablowania produkowanego przez firmę Leoni na Ukrainie. Z tego co mówili wczoraj przenoszą produkcje do innej fili w Europie. Pozdrawiam a znana jest już konkretna data przejścia na LCI ?- opóźnienie w odbiorze.
Ale po lifcie :D Ja raczej też.... bo w połowie stycznia zamawiałem :/ - opóźnienie w odbiorze.
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.