Treść opublikowana przez ariel999999
-
cos nie tak z zegarami??
operacja zakonczona pomyslnie... 50 gr , pol godz roboty i zegary sprawne:D :dance:
-
cos nie tak z zegarami??
dzieki ;) bede probowal:D moze dam rade;p
-
cos nie tak z zegarami??
witam mam problem;/ prawie przey kazdym uruchamianiu silnika kasuje mi sie licznik dziennych km... nie wiem co jest grane... czsami kontrolki jak i przebieg w km zapalaja mi sie dopiero po uruchomieniu silnika;/ nie moge skasowac oil servic;( co jest grane??
-
rozrusznik
wiec nie trzeba sciagac kolektora zeby sie do niego dostac?
-
rozrusznik
kto mi powie jak wyjac rozrusznik z bmw e32 730 r6
-
przewody
witam jak kupuje nowe przewody to powinien byc tam ten czujnik czy co to jest ktory czyms tam steruje?? o co w tym wszystkim chodzi i jak wyglada to urzadzenie??
-
wymaina foteli:D
ile bym musial prowadzic przewodow i skad jesli mam fotele podgrzewane i z reg elek??
-
kto chce gaz II generacji do swojego BMW
a jaka to jest ta najnowsza generacja i ile to kosztuje??:D
-
Błąd w dowodzie ??!!??
to co oni sobie mysla.... a jak zechce zeby mi wbili ten hak w dowod to musze dorobic te kierunki i co dalej na przeglad czy jak??
-
ZEGARY - dziwne zachowanie
wydaje mi sie ze jak by bylo za slabe ladowanie to zaswiecila by ci sie kontrolka od abs-u........
-
Błąd w dowodzie ??!!??
skoro mowa o dowodach to nie mam u siebie wbitego haka a mam oryginalny ?? co musze z tym zrobic??
-
jaki gaz?
heh naszczescie mam w mojej miescinie serwis LadniRenzo hehe a jaki jest koszt takiej instalacji??
-
jaki gaz?
silniczek mam r6 a ile kosztuje zalozenie takiego gazu 2 gen i z jakimi podzespolami najlepiej??
-
jaki gaz?
witam wszystkich jaki gaz zalozyc najlepiej do 730 wyczytalem ze zwykly bardzo strzela w 750 a czy w 730 tez taj jest tragicznie??
-
wymaina foteli:D
a gdzie te przewody powinny byc?? musze do tego odkrecac fotel czy powinny byc gdzies na wierzchu
-
wymaina foteli:D
witam jestem nowy na forum i nie moglem znalesc nic na temat wymiany foteli mam wszystkie w manualu i chcialbym zmienic na elektryczne... co bym musial zrobic czy prowadzic jakies przewody ?? bardzo prosze o pomoc fotele jakie planuje zakupis sa w pelnej elektryce
-
komputer??
witam mam maly problemik... jak sie uzywa tego komputerka?? jakie sa komendy itp... pomozcie jak sie tym obslugiwac jak przelanczaac... wszystko co mi moze pomoc:)