Treść opublikowana przez polrob
-
DOŁOŻENIE NAWIGACJI BMW 3 G20
Na dniach odbieram nowa g20, nie mam navi, mam tylko pakiet connected (czasowo bez wszystkich funkcjonalnosci - 6P1) jak zamawialem auto to dostalem info ze Apple CarPlay jest standardowo we wszystkich modelach, wprowadzono mnie w blad? Niestety tak, jak nie wziąłeś navi to nie będziesz miał Car Play i najgorsze jest to że ciężko jednoznacznie stwierdzić czy seriws to dołoży.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
W sedanie jest w lewej kieszeni w bagażniku, pod kompresorem oraz pod plastikowym dnem kieszeni. Dziękuje
-
DOŁOŻENIE NAWIGACJI BMW 3 G20
jednostka podstawowa to 6C1 (Connected)
-
DOŁOŻENIE NAWIGACJI BMW 3 G20
https://www.bmw.pl/pl/shop/ls/dp/Base_CarPlay_pl Tez mi coś nie pasuje bo serwis twierdzi że można to uruchomić, natomiast wg tej strony do mojego auta nie można tego wykupić, także jest spora rozbieżność.
-
BMW 318i Sportline Mineral Grey
Dziękuje. Co do silnika to kwestia założonego budżetu
-
BMW 318i Sportline Mineral Grey
Witam Autko odebrane RP 2022. Wersja 318 Sportline Mineral Grey, +kilka dodatków (automat, felga 18" V-spoke 780 Bicolor, pakiet lusterek, ciemne szybki tylne, obramowanie satynowe, pakiet gwarancyjny i serwisowy). Czekam jeszcze na koła zimowe 18 RIAL X10 + opony RUNFLAT W225 45 18V PIWINTER SOTTOZERO3 Później zrobię lepsze zdjęcia.
-
opóźnienie w odbiorze.
Ja kończę już przygodę w tym temacie, gdyż w dniu dzisiejszym auto odebrane. Oby i Wasze jak najszybciej dotarły
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Panowie wiem że gdzieś to już czytałem, gdzie zlokalizowana jest nasadka do śrub zabezpieczaj w naszych autach?
-
DOŁOŻENIE NAWIGACJI BMW 3 G20
Mobilecoders napisał że w moim przypadku się nie da uruchomić AA a jest szansa na Car Play. Dzisiaj odbierałem auto i w serwisie Car Play można mieć uruchomionego za ok 1200 zł w podstawowych jednostkach medialnych.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
To i ja proszę o informację czym konserwować i zabezpieczyć tapicerkę z Sensatec? Odbieram w tym tygodniu auto i chciałbym zabezpieczyć tapicerkę.
-
G21 - Msport, 19" 791M, RWD, spliter
Napisałem, zobaczymy jaki będzie efekt, ale sądzę, że raczej nie inny niż w przypadku bimmer kodowanie ;) Ja w tej sprawie napisałem do bimmerpark, comfortmedia i mobilecoders. Zobaczymy czy coś w temacie się zmieniło.
-
DOŁOŻENIE NAWIGACJI BMW 3 G20
Panowie dajcie jakiś namiar na koderów to podejmę temat. Bo mam już auto do odbioru także może po VIN dadzą znać jak wygląda dekodowanie AA w naszych podstawowych wersjach live cockpid std
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
VIN wskakuje w okolicach przejścia auta z statusu 112 na 150, czyli tak naprawdę na ok 1,5-2tyg od realnej daty produkcji Gdzie Wy widzicie te informacje o stanie zamówienia? Ja nigdy czegoś takiego nie miałem :( Informacja od doradcy handlowego. Sam nie podejrzysz statusu
-
Felgi + opony zimowe 18"
Również zamówiłem taki komplecik kół. Możesz potwierdzić że montowane są na aucie z wykorzystaniem fabrycznych śrub?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
VIN wskakuje w okolicach przejścia auta z statusu 112 na 150, czyli tak naprawdę na ok 1,5-2tyg od realnej daty produkcji
-
opóźnienie w odbiorze.
Pewnie miał mnie dość :), ale wielki szcun za kontakt, podejście i przekaz informacji. Czyli w karcie pojazdu wstawili Ci 2021, zamiast 2022, no to trochę Cię przeciągnęli z tym odbiorem
-
opóźnienie w odbiorze.
Bieżący kontakt z doradcą :) Prosiłem o bieżącą informację i nie było problemu żeby przekazywać krótką informację. A w Twoim przypadku auto już odebrane?
-
opóźnienie w odbiorze.
Auto BMW 318 sportline wyposażenie bliskie std. head up lub sound system Harmanna, tych opcji już nawet z tego co pamiętam nie było w konfiguratorze jak zmawiałem przynajmniej dla 318,
-
opóźnienie w odbiorze.
Zamówienie 29.09.2021, jeśli o restrykcje to akurat auto nie miało nic w zamówieniu co opóźniałoby produkcję. Pewnie dlatego tak sprawnie to poszło. Jedyny brak w stosunku do zamówienia to 6P1 czyli brak możliwości podłączenia drugiego smartfona itd. Ponadto z zamówienia auto miało być z roku produkcji 2022.
-
opóźnienie w odbiorze.
Aktualizacja dla czekających jak wygląda produkcja w terminach: - w grudniu planowana produkcja na 3t/2022 status 111, - w pierwszym tygodniu stycznia status 112 - 11 stycznia status 150 i VIN - 17 stycznia status 152 lakiernia - 21 stycznia auto w transporcie do PL - 24 stycznia dyspozycja do transportu do dealera - 27 stycznia auto na placu. Teraz już czekam na rejestracje i w przyszłym tygodniu odbiór. W moim przypadku planowany termin odbioru auta z zamówienia 28.02.2022.
-
opóźnienie w odbiorze.
Z obliczen wynika ze 22 pazdziernika 2022 Czyli realnie do odbioru pod koniec listopada o ile ktoś się załapie na początek produkcji. W moim przypadku jak wszystko dobrze pójdzie to odbiór jeszcze w styczniu, przy terminie produkcji 17.01
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Panowie może jest oddzielny temat ale proszę o podpowiedz jaki stopień przyciemnienia szyb tylnych w serwisie będzie optymalny? Nie chcę aby była czarno w samochodzie ale z drugiej strony mam obecnie fabryczne w Skodzie i jest zbyt lekko. Proszę o podpowiedz w tym temacie. Czy 80-85% będzie optymalnie?
-
aktualizacje a cena...
Po kilku wymianach zdań stanęło na moim... Ale sytuacja nieco żenująca, gdybym nie przeliczył i się nie odezwał to jakieś 1200 pln w plecy :roll: A wiesz może o ile skoczyła cena samego auta?, Bo rozumkiem, że poszczególne dodatki też podrożały
-
aktualizacje a cena...
A to od kiedy jest zmiana cennika? Bo na stronie stary cennik z Listopada ale tam nie ma opcji wyposażenia
-
opóźnienie w odbiorze.
Nie da. Nawet znając VIN nie sprawdzisz w necie statusu auta. Status można jedynie sprawdzić u dealera. Po VIN w necie możesz sprawdzić wyposażenie, datę produkcji.