Dziekuje bardzo za odpowiedz. Rzeczywiscie jest problem z ta skrzynia, gdzie nie pytalem to chcieli Dexrona3 wlewac. Ale teraz juz wiem co trzeba zrobic, dzieki. pzdr
Witam, dziekuje za szybka odpowiedz, slyszalem, ze nie ma mozliwosc spuszczenia calego oleju ze skrzyni, ponoc dolac sie da tylko 6,5l. Napisales, ze potrzeba 10l, czyli jednak olej da sie spuscic w calosci? pzdr
Witam, posiadam w swoim aucie skrzynie 5HP24, chcialbym prosic o pomoc, czy uzytkownicy posiadajacy ta skrzynie badz tez osoby posiadajace wiedze w temacie moga sie wypowiedziec, czy zalewac ja olejem DEXRON III czy tez moze Esso LT71141? Szukalem po forum i znalazlem tylko kawalek nt. innej skrzyni, tj. 5HP18.. Pzdr
10 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.