Treść opublikowana przez Krzychy
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Tak Wyłączam, ale aktywuje się przy prędkości pow. 70 km/h
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Czy można na stałe wyłączyć asystenta pasa ruchu ?
-
G20, przerwa pomiędzy maska, a błotnikiem.
Może i to oczywiste. Ale trzeba mocno "trzasnąć" zamykając maskę. Ja zamykając lekko - z jednej strony była większa szczelina.
-
BMW 318i MSport Portimao Blue
pomocy. Jak wrzucić fotki ? Z góry dzięki za pomoc
-
Białe 318i M-Sport
Wygląda super. Ja odbieram w podobnym konfigu ale w kolorze czarnym. Dylemat miałem do samego końca: szary, biały czy czarny ( z pakietem shadowline ). Do finału wskoczyły kolory biały i czarny. Zmówienie poszło w kolorze czarnym. Z kolorami to ciekawy temat ( przynajmniej w moim przypadku ). Jednego dnia super wygląda biały a za jakiś czas widzisz czarne i petarda ? . Natomiast z kolorem grey tu już ciekawostka ?
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Dzisiaj otrzymałem info o gotowym G20 318i do odbioru. Z ciekawości (śledząc forum) zapytałem o aktualne rabaty. Dealer powiedział ze już tak wysokiego rabatowania nie ma. Uważam ze 16,5% to i tak duży rabat.
-
opóźnienie w odbiorze.
Dzisiaj otrzymałem telefon od dealera. Zamówione 18.03 jest w Polsce odbiór 02.07. Konfiguracja 318i m pakiet . Śledząc forum zapytałem o co chodzi z tymi opóźnieniami to sami nie wiedzą. Jako przykład dealer podał ze 320d kombi zamówione w styczniu i jeszcze się nie produkuje ?
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Przy tym co się obecnie dzieje z cenami materiałów spodziewałem się większych podwyżek. Moja konfiguracja z listopada 2020 kosztowała 346 320, a teraz 352 900, więc tragedii nie ma. Póki co konfigurator w moim przypadku bez zmian,ale to z pewnością kwestia czasu. Nie ma po prostu komponentów na rynku a zapotrzebowanie ogromne w całej gospodarce Do poczytania j/n : https://www-wnp-pl.cdn.ampproject.org/c/s/www.wnp.pl/hutnictwo/rynek-miedzi-rozpedzony-jak-nigdy-a-bedzie-jeszcze-drozej,467989.amp https://www.wnp.pl/hutnictwo/ceny-stali-rozregulowuja-rynek-sytuacja-wymknela-sie-spod-kontroli,467960.html
-
Rabaty na nową serię 3 g20
połowa marca
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Raczej rabat %, gdyż np. w moim przypadku kwotowo wyszło minus 37 400 ( G20 318i ). Im droższa cena katalogowa, tym większy rabat kwotowy - tak to raczej działa.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
też miałem dylemat, który silnik wybrać. Byłem sceptycznie nastawiony do benzyniaka 318i ( 250 Nm ), jednakże po jeździe testowej ( miasto, poza miastem kręte drogi plus na koniec autostrada ) stwierdziłem, że daje radę i jak na moje potrzeby w zupełności wystarczy ( podobnie jak u ciebie 95% miasto ). Dla porównania w innym salonie testowałem 320d ( lepszy moment, moc większa o 34 KM ) - myślałem, że będzie przepaść diesel 190 KM vs. benzyniak 156 KM i po jeździe przejdę na diesla. Okazało się, że różnica jest minimalna co przesądziło o wyborze 318i. Warto mieć na uwadze to co piszą inni forumowicze do czego to auto ma służyć no i oczywiście budżet. Najlepiej osobiście przetestować i wybrać jak najlepsze dla siebie.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Przy konfiguracji pominąłem opcję automatyczna skrzynia z łopatkami. Zamówiłem bez łopatek. Od zamówienia minęło 2 tyg. tak więc jest może szansa zmienić konfigurację. Obecnie w Mercedesie mam łopatki ale wykorzystuję sporadycznie - można powiedzieć dla zabawy. Pytanie tylko czy warto i na ile jest to praktycznie przydatne ( np. w górach, stromy podjazd, itp ? Informacyjnie: żaden sprzedawca nawet nie wspomniał o takiej opcji.
-
opóźnienie w odbiorze.
Sprawdził w systemie powiedział ze wrzuca na produkcje na kwiecień i po temacie. Zobaczymy jak to będzie faktycznie ? Nie mówił o żadnych restrykcjach
-
opóźnienie w odbiorze.
zamawiałem 17.03 318i - deklarowany termin produkcji 17 tydzień roku, sprzedawca mówił, że odbiór czerwiec. Natomiast u innego dealera terminy były znacznie odległe. Jak się domyślam, że każdy dealer ma pewną pulę zadeklarowaną wcześniej.
-
opóźnienie w odbiorze.
przewija się tu wątek nr VIN, po którym sprawdzacie jaki jest status produkcji. Czy o nr VIN klient jest z automatu powiadamiany czy w inny sposób ?
-
Szyby przednie o zwiększonej izolacji akustycznej
Dzięki. Jakoś nie znalazłem tego wątku. Zatem wypada dołożyć do konfiguracji. A może ktoś ma porównanie tzn. testował auto z tą opcją i bez ? i czy faktycznie jest różnica.
-
Szyby przednie o zwiększonej izolacji akustycznej
Mam pytanie. Czy opcja jak w temacie dotyczy tylko szyb bocznych ? I czy faktycznie jest różnica w poziomie hałasu wewnątrz - opis w opcji "znacznie obniżają poziom hałasu wewnątrz auta" ? Reasumując czy jest to odczuwalne.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
też jestem dogadany z dealerem, ale na samym końcu dorzuciłem rozszerzone LED'y. Głównie ze względu na aspekt wizualny ( przede wszystkim światła dziennne ). Auto lepiej po prostu wygląda, migacze też inne. Jakoś z tymi standardowymi dziennymi trochę słabo jak na auto za 200 tys
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Przy zakupie 318i można wyjąć prawie 40 tys mniej. Przykładowo 202 300 - 37 400 = 164 900. Wg mnie auta z placu nie są konkurencyjne cenowo i nie mamy już żadnego ruchu jeśli chodzi o wyposażenie.